×

Wrzucił 20 tysięcy do puszki WOŚP. Wolontariuszki na Krupówkach były zaskoczone

Na Krupówkach w Zakopanem do dwóch wolontariuszek podszedł darczyńca, który wrzucił 20 tysięcy do puszki WOŚP. Dziewczyny nie kryły zaskoczenia.

20 tysięcy do puszki WOŚP

Tym szczodrym darczyńcą okazał się znany youtuber Budda, który jest popularnym producentem treści dotyczących branży motoryzacyjnej. Zanim jednak wrzucił tak ogromną sumę pieniędzy do puszki, postanowił wybrać odpowiednich wolontariuszy.

Na nagraniu zamieszczonym na portalu YouTube internetowy gwiazdor podkreśla, że szuka uczciwych osób, które „nie będą próbowały wyjąć banknotów z puszki pęsetą”, ale od razu oddadzą pieniądze do sztabu WOŚP. Dodał, że oczekuje, iż wolontariusze wyślą mu wiadomość z potwierdzeniem przekazania gotówki we właściwe miejsce.

Wybór padł na dwie młode wolontariuszki stacjonujące na Krupówkach w Zakopanem.

Wrzucamy do puszki. Możemy? Chcemy wrzucić dużo. Rekordowo dużo. Nikt tyle w Polsce jeszcze nie wrzucał. Ja mam dziesięć tysięcy i kolega też ma dziesięć tysięcy

– ogłosił youtuber Budda.

Jaja sobie robicie

– nie kryły zaskoczenia wolontariuszki.

YouTuber i jego towarzysze upchnęli pieniądze do puszki. W międzyczasie wolontariuszki naklejały serduszka WOŚP na ubraniach.

To nie pierwszy tak duży datek Buddy

W zeszłym roku YouTuber Budda wrzucił do puszki WOŚP 10 tysięcy złotych. Podczas tegorocznej edycji postanowił podwoić tę kwotę. Jak podkreślił, za tak szczodrą darowizną nie kryje się żadna współpraca z firmą ani chęć zarobku na wyświetleniach z nagrania.

Ponadto Budda wyjaśnił, że celowo zamieścił film krótszy niż osiem minut, aby serwis nie dodał do niego reklam.

Przypomnijmy, że podczas 29. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy padł kolejny rekord. Ile zebrało WOŚP 2021? Suma jest oszałamiająca – 127 495 626 złotych! Jednak ostateczną kwotę tegorocznej zbiórki WOŚP poznamy w marcu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ????? (@budda.7)

Źródła: www.youtube.com, www.fakt.pl, krknews.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować