×

Dziewczyna nagrywa, jak 19-latka wyrzuca kota z trzeciego piętra. W tle słychać głośne śmiechy…

Szokujące wideo przedstawia kobietę, a dokładniej nastolatkę, która dosłownie wyrzuca kota z balkonu znajdującego się na trzecim piętrze! Podczas całego zajścia, w tle, słyszymy śmiech, dobrze bawiącej się przy tym drugiej dziewczyny. Wyobrażacie to sobie?!

Nagranie, pojawiło się w mediach społecznościowych w sobotę. Widzimy na nim, jak biedny zwierzak z ogromnej wysokości spada na chodnik, a wszystko za sprawą młodej dziewczyny. Mimo tego, że na twardym betonie leżał nieruchomo, połamany kotek przeżył upadek.

O całym zajściu zaalarmował policję jeden z przechodniów. 19-latka została aresztowana jeszcze tego samego dnia. Według służb, winną całemu zajściu jest Tikkemah j Lassiter, którą aresztowano pod zarzutem znęcania się nad cudzym kotem, podczas wizyty u rodziny w Newark. Okrucieństwo niektórych ludzi nie zna granic.

Kotek obecnie jest w rękach weterynarza i zanim znajdzie swój nowy dom, zostanie dokładnie przebadany i wyleczony.

Całe, szokując nagranie można zobaczyć poniżej:

Nawet nie wyobrażam sobie, co musiał czuć zwierzak. Pozostaje pytanie, czy kot nie wycierpiał w domu jeszcze więcej, znajdując się w towarzystwie tak nieodpowiedzialnych osób… Aż serce pęka jak się na to patrzy.

Polecane

Może Cię zainteresować