×

15-letnia blogerka jest w ciąży po raz drugi. „Nadal nie mogę w to uwierzyć”

15-letnia blogerka jest w ciąży po raz drugi. Daria Sudniszkowa niedawno urodziła córeczkę Emilkę. Teraz twierdzi, że jest w szóstym tygodniu ciąży i zastanawia się, czy powinna dokonać aborcji.

13-letnia mama

Sytuacja Darii Sudnisznikowej z Syberii od dawna nie była łatwa. Mama dziewczynki choruje na nowotwór. Problemy rodzinne na pewno miały wpływ na to, jak potoczyło się życie Darii.

Niedawno media obiegła informacja o tym, że 13-latka urodziła dziecko. W dodatku dziewczyna utrzymywała, że ojcem maleństwa jest… 10-letni Iwan, uczeń czwartej klasy szkoły podstawowej. 13-latka twierdziła, że pozostaje w związku z ojcem swojego dziecka, a relacja z Iwanem była miłością od pierwszego wejrzenia. Ale patrząc na chłopca, trudno było uwierzyć w tę wersję wydarzeń. Chłopak nie wszedł jeszcze w okres dojrzewania.

W końcu podejrzenia okazały się słuszne. Jak donosiła „Komsomolska Prawda”, sprawą zajęła się policja oraz dziennikarze śledczy. To oni dotarli do zaskakujących informacji. Okazało się, że 13-latka miała uprawiać seks ze starszym od siebie chłopcem. Miał on zagrozić Darii, że jeśli nie zgodzi się na współżycie, opowie Iwanowi o zdradach dziewczyny.

W sierpniu ubiegłego roku na świat przyszła mała Emilka, córeczka Darii. Testy DNA potwierdziły, że ojcem dziewczynki jest licealista Stiepan, o którym mówiła nastolatka.

15-letnia blogerka jest w ciąży po raz drugi

Chociaż upłynęło zaledwie 12 miesięcy, o Darii usłyszeliśmy po raz kolejny. I aż trudno uwierzyć w to, w jakim kontekście… 15-letnia dziś Daria ogłosiła, że znowu jest w ciąży. To szósty tydzień, a Daria zastanawia się, czy powinna dokonać aborcji. Dziewczyna przyznała, że opieka nad córeczką Emilką „zrujnowała jej życie” i nie chce znów przez to przechodzić.

Jeśli to naprawdę szósty tydzień, to już jest płód. Ale nie mogę mieć tego dziecka, ponieważ wyraźnie zdaję sobie sprawę, że nie jestem w stanie wychować kolejnego. Już mam jedno. Nie będę miała czasu na drugie

– mówi Daria.

Tym razem dziewczyna nie ma wątpliwości co do tego, kto jest ojcem jej dziecka.

Ojcem tego dziecka jest Maksim, ponieważ przez ostatnie pięć, a może nawet osiem miesięcy nie miałam żadnego innego seksualnego partnera

– dodaje.

Za to wątpliwości co do ojcostwa ma jej chłopak.

Zaszłaś w ciążę i twierdzisz, że to moje dziecko. W ogóle nie masz rozumu…

– napisał Maksim w wiadomości.

Mimo młodego wieku Daria twierdzi, że miała w życiu trzech kochanków. Odpiera zarzuty hejterów mówiąc, że brała tabletki antykoncepcyjne, ale nie zadziałały. Podczas pierwszej ciąży dziewczyna mogła liczyć na wsparcie rodziny, ale teraz cierpliwość jej matki powoli się kończy. Przynajmniej z jednym Daria nie ma problemu – odkąd jej historią zainteresowały się zagraniczne media, dziewczyna zdobyła taką popularność, że miesięcznie zarabia dzięki social mediom nawet 25 tys. złotych.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij