×

Policjanci aresztowali Żywego Kena w Berlinie. Mina mężczyzny mówi sama za siebie

Rodrigo Alvez na świecie znany jest jako Żywy Ken. Liczne operacje plastyczne i jego dość karykaturalny wygląd sprawiły, że zaczął być celebrytą na wielką skalę. Mężczyzna od pewnego momentu przestał przypominać samego siebie. W związku z tym dochodzi do ciekawych sytuacji z jego udziałem. Ostatnio został aresztowany, bo policjanci nie mogli go rozpoznać na zdjęciu w paszporcie.

Do tej sytuacji doszło w Berlinie, gdzie celebryta nagrywa materiały filmowe dla niemieckiej telewizji. Podczas kręcenia, ekipę zaczepiło dwóch funkcjonariuszy policji – chcieli sprawdzić czy wszystko odbywa się zgodnie z prawem. Papiery ze zgodą na filmowanie były w porządku, jednak uwagę policjantów przykuł Rodrigo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fran Reis (@meuslindosepagos)

Czy to on?

Funkcjonariusze poprosili Żywego Kena o przedstawienie swojego dowodu osobistego i paszportu. Okazało się, że mężczyzna ma przy sobie tylko stare wersje dokumentów. Widniały na nich zdjęcia sprzed operacji plastycznych, gdzie Rodrigo wygląda całkiem inaczej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez El Nuevo País y Zeta (@enpaiszeta)

Głupia pomyłka

Gwiazdor został aresztowany, ponieważ policja nie mogła rozpoznać czy to naprawdę on. Mężczyzna trafił do więzienia, gdzie czekał aż ktoś z ekipy filmowej prześle skan jego nowych dokumentów, do których wyrobienia użyto już aktualnych zdjęć. Po wyjaśnieniu całej sytuacji Rodrigo został wypuszczony na wolność. Całe zajście udokumentował na swoim profilu na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Melodychuksblog (@melodychuksblog)

Może Cię zainteresować