Kategorie Inne

Radwańska skomentowała konflikt Żyły i Pavlović. Ma dla Justyny tylko jedną radę

Konflitk między Justyną Żyłą a Iwoną Pavlović trwa w najlepsze. Teraz głos w sprawie zabrała Agnieszka Radwańska. Tenisistka, która sama jest raczej chwalona przez jury poradziła Żyle, żeby krytyki nie brała tak bardzo do siebie.

Radwańska skomentowała konflikt Żyły i Pavlović. Ma dla Justyny tylko jedną radę
Instagram

Surowe oceny

Tegoroczne jury programu „Taniec z Gwiazdami” nie ma litości. Uczestnicy nie mogą liczyć ma taryfę ulgową. Podobnie jak w poprzednich latach, najsurowszym krytykiem jest Iwona Pavlović. Szczególnie obrywa się Justynie Żyle tańczącej z Tomaszem Barańskim. Już w pierwszym odcinku Pavlović skierowała do niej mocne słowa, odnosząc się nawet do jej życia prywatnego:

Aż przełykam ślinę. Mówiłam o wysokim poziomie tej edycji. Cofam te słowa! Moja ciało krzyczy. Jestem zaskoczona. Tańczyłaś jak przedszkolak. Tańczyłaś, to za dużo powiedziane. To był występ i myślę, że znasz tą nomenklaturę swoją (byłą), to był taki mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Pozostaje ci walka o SMS-y. Masakra

Wypowiedź jurorki została „wybuczana” przez publiczność. Żyle dostało się nawet od teoretycznie najłagodniejszego z jury, Andrzeja Grabowskiego. Jej taniec skomentował krótkim poematem:

Justyna Żyła, uważaj, abyś w następnym odcinku nie była była…

Część fanów programu uważa, że obydwoje powinni przeprosić Justynę, ale oglądając „TzG” widać, że taniec nie jest jej mocną stroną.

Radwańska skomentowała konflikt Żyły i Pavlović. Ma dla Justyny tylko jedną radę
Instagram

Rady od koleżanki

Agnieszka Radwańska, której taniec jest oceniany zdecydowanie lepiej, odniosła się do konfliktu między Żyłą, a Pavloić w rozmowie z „Plotkiem”. Stwierdziła, że Justyna powinna nabrać więcej dystansu do programu:

Jest to program rozrywkowy. Można by było kogoś skrytykować w łagodniejszy sposób, ale gdyby każda krytyka i uwaga była pozytywna, pewnie nikt by tego programu nie oglądał. Trzeba więc liczyć się z tym, że iskry będą lecieć. I trzeba być po prostu na to gotowym. I podchodzić do tego przede wszystkim z dystansem. Nie brać tego wszystkiego tak do siebie

Mamy nadzieję, że Justyna Żyła weźmie sobie rady Agnieszki do serca

Źródło: plotek.pl | Fotografie: Instagram | Miniatura wpisu: Instagram