×

Radwańska skomentowała konflikt Żyły i Pavlović. Ma dla Justyny tylko jedną radę

Konflitk między Justyną Żyłą a Iwoną Pavlović trwa w najlepsze. Teraz głos w sprawie zabrała Agnieszka Radwańska. Tenisistka, która sama jest raczej chwalona przez jury poradziła Żyle, żeby krytyki nie brała tak bardzo do siebie.

Surowe oceny

Tegoroczne jury programu „Taniec z Gwiazdami” nie ma litości. Uczestnicy nie mogą liczyć ma taryfę ulgową. Podobnie jak w poprzednich latach, najsurowszym krytykiem jest Iwona Pavlović. Szczególnie obrywa się Justynie Żyle tańczącej z Tomaszem Barańskim. Już w pierwszym odcinku Pavlović skierowała do niej mocne słowa, odnosząc się nawet do jej życia prywatnego:

Aż przełykam ślinę. Mówiłam o wysokim poziomie tej edycji. Cofam te słowa! Moja ciało krzyczy. Jestem zaskoczona. Tańczyłaś jak przedszkolak. Tańczyłaś, to za dużo powiedziane. To był występ i myślę, że znasz tą nomenklaturę swoją (byłą), to był taki mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Pozostaje ci walka o SMS-y. Masakra

Wypowiedź jurorki została „wybuczana” przez publiczność. Żyle dostało się nawet od teoretycznie najłagodniejszego z jury, Andrzeja Grabowskiego. Jej taniec skomentował krótkim poematem:

Justyna Żyła, uważaj, abyś w następnym odcinku nie była była…

Część fanów programu uważa, że obydwoje powinni przeprosić Justynę, ale oglądając „TzG” widać, że taniec nie jest jej mocną stroną.

Rady od koleżanki

Agnieszka Radwańska, której taniec jest oceniany zdecydowanie lepiej, odniosła się do konfliktu między Żyłą, a Pavloić w rozmowie z „Plotkiem”. Stwierdziła, że Justyna powinna nabrać więcej dystansu do programu:

Jest to program rozrywkowy. Można by było kogoś skrytykować w łagodniejszy sposób, ale gdyby każda krytyka i uwaga była pozytywna, pewnie nikt by tego programu nie oglądał. Trzeba więc liczyć się z tym, że iskry będą lecieć. I trzeba być po prostu na to gotowym. I podchodzić do tego przede wszystkim z dystansem. Nie brać tego wszystkiego tak do siebie

Mamy nadzieję, że Justyna Żyła weźmie sobie rady Agnieszki do serca

Może Cię zainteresować