×

Życie miłosne Putina. Była żona i kochanki to tematy w Rosji zakazane

Ładna blondynka w długiej, białej sukni i on – niepozorny chłopak, z przylizanymi włosami i w czarnym garniturze, wyglądają jak zwykła młoda para. Przed nimi prawie 30 lat małżeństwa, niestety niezbyt udanego. Po kilku dekadach niepozorny chłopak z fotografii stanie się najbardziej pożądanym mężczyzną w Rosji. Kobiety Władimira Putina będą walczyć o to, żeby przy nim być. Jasnowłosą dziewczynę Putin porzuci dla młodszej o 30 lat kochanki.

Kobiety Władimira Putina

Patrzysz na Władimira Putina, czy nasuwają ci się na myśl określenia takie jak „symbol seksu” i „łamacz niewieścich serc”? Chociaż powalająca uroda nie jest atutem Putina, kobiety za nim szaleją. Władza i aura tajemniczości działają jak magnes…

Gdy Putin miał 31 lat, poznał o sześć lat młodszą studentkę romanistyki, Ludmiłę.

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia

– przyznała po latach.

Władimir Putin nie przyznał się dziewczynie, że pracuje w KGB. Ślub wzięli w 1983 roku.

Jako mąż Władimir Władimirowicz radził sobie kiepsko.

Kobieta wyznała, że zawsze się spóźniał, nie pomagał w domu, nie pamiętał o rocznicy ślubu i nie znosił sprzeciwu. Gdy Ludmiła chciała nadać córeczce imię Natasza, Putin zarządził, że dziewczynka będzie miała na imię Masza.

Putin był surowy wobec żony i dzieci. Za to zawsze rozpromieniał się na widok psa – czarnej labradorki o imieniu Koni.

Tylko pies niczego ode mnie nie chce

– zwykł mawiać Putin.

W 2008 roku w Moskwie gruchnęła wieść o rozwodzie Putina i Ludmiły. Władimir Władimirowicz miał wtedy 55 lat i… zakochał się w kobiecie młodszej o trzy dekady.

Płomienny romans

12 kwietnia 2008 roku bulwarowy dziennik „Moskowskij Korriespondent” zdradził, że wkrótce Putin ma zamiar poślubić Alinę Kabajewą – mistrzynię olimpijską w gimnastyce artystycznej i posłankę do Dumy.

Swoją drogą, dziennik nie zdążył zarobić po tym newsie, bo z hukiem zamknięto go po kilku dniach. Putin nie przepuścił nikomu, kto zdradzał szczegóły z jego życia prywatnego. Tak jest do dzisiaj.

Informacja o nowej kochance Putina zelektryzowała Rosjan. Mężczyźni zachwycali się urodą i gibkością Kabajewej, zaś kobiety współczuły Ludmile. Nie brakowało jednak i tych, które zazdrościły Kabajewej, że to ona zajęła miejsce u boku Putina. Władimir Władimirowicz patrzył na Ailnę Kabajewą z wyraźnym błyskiem w oku. Ponoć gdy Kabajewa jechała przez miasto, wstrzymywano dla niej ruch…

Fama głosi, że Kabajewa urodziła Putinowi pięcioro dzieci: czterech chłopców i dziewczynkę. Najmłodsze z pociech, bliźniaki, przyszły na świat w 2019 roku. Putin ma także dwie córki, które urodziła mu żona Ludmiła.

Czyżby Putin kochał tylko dwie kobiety? Lista podbojów miłosnych rosyjskiego przywódcy jest znacznie dłuższa. Swego czasu Moskwa aż huczała od plotek o romansie Putina z rudowłosą Anną Chapman, seksowną mistrzynią świata w boksie Natalią Ragoziną, czy piękną brunetką Janą Łapikową – osobistą fotografką prezydenta.

Władimir Władimirowicz jest ulubieńcem kobiet.

On ma tabuny wielbicielek, które uważają go za symbol seksu

– podsumowuje dziennikarz jednej z rosyjskich telewizji.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij