×

Mężczyźni o tych imionach mają kochanki, ale udają, że to tylko przyjaciółki

Mężczyźni o tych imionach mają kochanki, ale to ukrywają! Starają się wszystkich przekonać, że to tylko przyjaciółki. Z kolei kobietom, z którymi sypiają wmawiają, że jeszcze nie są gotowi do poważnego związku.

Mężczyźni o tych imionach mają kochanki, ale udają, że są singlami!

Jak podaje portal radiozet.pl, pewna grupa mężczyzn utrzymuje kontakty z kochankami, ale ukrywa to przed całym światem. Nikomu nie mówią o swoich relacjach z kobietami. Gdy dojdzie do konfrontacji, przekonują otoczenie, że to tylko przyjaciółki i nic ich nie łączy.

Właściciele poniższych imion przedstawiają się jako single, chociaż regularnie sypiają z kobietami. Wolą się jednak nie pokazywać z nimi publicznie, bo… tak im wygodnie. Takie romanse mogą trwać latami. W tym czasie partnerki są zwodzone i przekonywane, że chociaż mężczyzna rozważa ich wspólną przyszłość, to aktualnie nie jest gotowy na poważny związek. W rzeczywistości w ogóle tego nie chce.

przeczytała SMS-y od kochanki męża 3
Freepik

Mężczyźni o tych imionach mają kochanki. Jednak przekonują kobiety, z którymi sypiają, że jeszcze nie są gotowi na poważne zobowiązania:

Michał

Mężczyzna posiadający takie imię nie chce pokazywać się ze swoją kochanką publicznie i bardzo dba o to, by nikt nie dowiedział się, że się z kimś spotyka. Nawet jego znajomi są przekonani, że nie miał kobiety od dawna, a jego „zniknięcia” tłumaczą sobie nadmiarem pracy bądź wyjazdem do rodziny.

Adrian

Mężczyzna, który nosi imię Adrian, nie obiecuje kobietom zbyt wiele, bo dąży do tego by mieć ich wiele i to w tym samym czasie. Wprawdzie zapewnia partnerki, że zastanawia się nad wspólnym życiem, ale woli pomijać tematy dotyczące przyszłości. Jego jedynym problemem jest to, by kochanki nie dowiedziały się o sobie.

Sebastian

Mężczyzna o tym imieniu nie zrywa wieloletnich romansów, bo uważa, że… nie musi. Nawet, gdy w końcu zwiąże się z kimś na stałe, nie pali za sobą mostów. Jest przekonany, że jego zdrady nie wyjdą na jaw i ma poczucie, że jego życie jest urozmaicone.

przyłapała męża na zdradzie 2
Freepik
*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: stylzycia.radiozet.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Freepik

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x