×

Sypia tylko z żonatymi. Wyznała, w którym miesiącu panowie zdradzają najczęściej

Według badań z 2020 roku w Polsce zdradza lub romansuje około 52% mężczyzn i 33% kobiet. W niektórych przypadkach jest to przygoda na jedną noc, w innych romans ciągnie się miesiącami, a nawet latami. Są też tacy, którzy uczynili z miłosnych przygód sposób na życie. I choć nasza bohaterka nie jest z Polski, jej przypadek zasługuje na szczególną uwagę, bowiem sypia tylko z żonatymi mężczyznami. Tych, jak się okazuje, miała naprawdę „sporo”. Jeśli wierzyć jej na słowo, spała z ponad tysiącem żonatych mężczyzn.

Sypia tylko z żonatymi

Wakacje to wyjątkowy czas. Czas odpoczynku, ciekawych doznań, a niekiedy także odkrywania swoich drugich połówek na nowo. Sprzyja temu wiele czynników, w tym: czas wolny, piękna pogoda, wycieczki czy niecodzienna sceneria. Wszystko co piękne kiedyś się jednak kończy.

Po urlopie przychodzi czas powrotu do szarej rzeczywistości, z czym wiele osób nie potrafi się z tym pogodzić. Próbują na siłę szukać akceptacji, co niekiedy kończy się „skokiem w bok”. Wie coś o tym 50-letnia Gweneth Lee z Wielkiej Brytanii, która żyje z bycia „seryjną kochanką”. Wrzesień, a więc okres tuż po wakacjach, jest dla niej miesiącem żniw, bo nawiązanie kolejnego romansu przychodzi jej wówczas najłatwiej.

Na rynku matrymonialnym pojawia się wielu żonatych mężczyzn, z którymi łatwo nawiązać przelotną relację. Producenci filmowi, finansiści czy biolodzy to tylko niektórzy z moich kochanków, z którymi obecnie się widuję

– opowiada w rozmowie z dziennikiem „The Sun” Gweneth Lee.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Gweneth Lee (@gweneth_jsm)

Spała z ponad tysiącem żonatych mężczyzn

Gweneth uważa, że w sumie spała już z ponad tysiącem żonatych mężczyzn. Dlaczego to właśnie im poświęca najwięcej swojej uwagi?

Tacy kochankowie są po prostu najlepsi. Zauważają, kiedy obcięłaś włosy, zrobiłaś paznokcie lub kupiłaś ładną sukienkę

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Gweneth Lee (@gweneth_jsm)

W ocenie 50-latki żonaci panowie decydują się na zdradę, ponieważ zwykle mają dość „nudnego widoku swoich partnerek”. Co więcej, chcą wyrwać się ze szpon szarej rzeczywistości. Potocznie zwany skok w bok jest więc dla nich swego rodzaju formą zabawy, relaksu i odskocznią od życia codziennego.

W przeszłości sama była mężatką

Gweneth, mimo swojego kontrowersyjnego stylu życia, w przeszłości sama była mężatką. Obecnie nie wierzy, aby mogła związać się z kimś na stałe i tworzyć z nim szczęśliwy związek oparty na zaufaniu. Trudno się dziwić, w końcu spotyka się ze zdradą na co dzień. Ponadto widać, że obecny styl życia zdecydowanie bardziej jej odpowiada.

Cieszy mnie to, że się komuś podobam. Ale nie chcę tkwić z nim w związku na stałe. Dlatego właśnie mam astronomiczną liczbę kochanków

– podsumowuje Gweneth Lee.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Gweneth Lee (@gweneth_jsm)

Źródła: www.o2.pl

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij