×

Żona nakryła go z inną. Zaskakująca reakcja kobiety rozbawiła internautów

Żona nakryła go z inną w ich małżeńskim łóżku. Mężczyzna był przekonany, że małżonka jeszcze długo nie wróci do domu. Stało się inaczej. Nagranie z reakcją zdradzonej kobiety obiegło Internet i wywołało różne reakcje.

Żona nakryła go z inną

Każda zdrada jest przykrym i bolesnym doświadczeniem. Niezależnie od tego, w jakiej formie jej doświadczamy. Szczególnie trudna do zniesienia jest oczywiście niewierność partnera lub partnerki, czyli osoby, którą obdarzamy największym zaufaniem.

Ta kobieta nakryła swojego niewiernego męża na gorącym uczynku. Nic więc dziwnego, że emocje wzięły górę. Jak podaje serwis Desi Blitz, do incydentu doszło w Jaipur w Indiach. Mężczyzna zapewne myślał, że jego żona jeszcze przez długi czas nie wróci do domu i ujdzie mu to płazem. Jednakże jej plany się zmieniły – wpadła do sypialni tak prędko, jakby wiedziała, że mąż zdradza ją od dawna.

Kiedy zobaczyła kochankę w swoim łóżku, rzuciła się na nią. Niewierny mąż błyskawiczne wyskoczył spod kołdry i zaczął nerwowo szukać bielizny. Oboje byli bardzo przestraszeni reakcją kobiety.

Wkrótce do pokoju pary przyszli funkcjonariusze, którzy aresztowali kochankę i męża zdradzonej kobiety. Tymczasem żona nie dawała za wygraną – dalej klepała po plecach i ramionach kochankę, póki ta nie wsiadła do radiowozu. Ta miała szczęście, że obok była policja, inaczej mogłoby to się dla niej skończyć o wiele gorzej.

Reakcja internautów

Nagranie z tego incydentu opublikował w sieci regionalny kanał informacyjny First India News. Oczywiście większość osób komentujących śmiała się z poczynań zdradzonej żony. Jednakże niektórzy użytkownicy zwrócili uwagę na to, że w życiu tej kobiety wydarzyła się właśnie tragedia. W końcu przyłapała ukochaną osobę na zdradzie.

Jedna z komentujących osób skrytykowała także media, które opowiedziały historię tej pary. Według niej, jest to naruszenie prywatności, a cała sprawa powinna zostać rozstrzygnięta wewnątrz domu, a nie na publicznym forum.

Źródła: ur.desiblitz.com, www.o2.pl, youtu.be
Fotografie: YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij