×

Horror w salonie manicure! Przyszła pomalować paznokcie, stała się świadkiem krojenia zwłok

Narzekasz na jakość usług kosmetycznych? Ta klientka salonu manicure doznała prawdziwego szoku! Chciała jedynie pomalować paznokcie. Tego widoku łatwo nie zapomni…

Morgan Taylor umówiła się na wizytę w salonie Diamond Nails (Karolina Północna). Zbliżał się ślub siostry Morgan i kobieta chciała pomalować paznokcie. To, co tam zobaczyła, było odrażające. Historia brzmi jak kiepski żart, ale zdarzyła się naprawdę. Potwierdza to zdjęcie sprzed paru dni….

Rzeź w salonie piękności

Umawiając się na wizytę, Taylor mogła spodziewać się wielu rzeczy: źle wykonanej usługi, nieporządku, zawyżonych cen. Jednak tego nikt nie mógł przewidzieć.

Kiedy kobieta opublikowała zdjęcie z salonu Diamond Nails na Facebooku, internauci nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli.

To się nazywa prawdziwy multitasking…

Tego w szkole kosmetycznej na pewno nie uczą. Nawet w USA. Morgan twierdzi, że pracownica salonu Diamond Nails rozłożyła na podłodze folię i… ułożyła na niej zwłoki, które potem zaczęła kroić.

Okazało się, że kobieta ćwiartuje… jelenia! Na zdjęciu widać, że obecność klientów nie robi na niej wrażenia. Brzmi, jak scena wyjęta z kiepskiej komedii albo jeszcze gorszego horroru. Ciężko uwierzyć, że coś takiego mogło się zdarzyć, ale Morgan Taylor ma dowody.

Na swoim profilu na Facebooku opublikowała ukradkiem zrobione zdjęcie, na którym widać, że pracownicy salonu w ogóle nie przeszkadza fakt, że to salon manicure, a nie… zakład rzeźniczy.

Morgan pisze:

(…) Porozmawiajmy o wielozadaniowości… manicure, pedicure i jelenich rzeźników-amatorów.

Jak mogło dojść do podobnej sytuacji?

Zasłużona sława?

Choć po zamieszczeniu tego zdjęcia w sieci salon Diamond Nails stał się najbardziej znanym salonem manicure na świecie, właściciele jak dotąd nie skomentowali zdarzenia.

Ciężko stwierdzić, czy takie praktyki są tam na porządku dziennym, ale pracownica wygląda jakby ćwiartowanie mięsa w tym salonie było czynnością co najmniej tak naturalną, jak malowanie paznokci.

Nie wiadomo, czy chodziło więc o zwykły obiad, czy o… specyficzne zagranie marketingowe, w myśl zasady: „nieważne, co mówią, ważne, żeby mówili”.

Higiena przede wszystkim

Najbardziej bulwersuje fakt, że ta sytuacja zaprzecza jakimkolwiek standardom higieny, które powinny być zachowywane w tego typu miejscach. Widać, że pracownica salonu ćwiartuje mięso bez rękawiczek. Choć… czy brak rękawiczek to w tym przypadku największy problem?

Morgan zgłosiła już incydent odpowiednim służbom, sprawę zbada również komisja kosmetyczna.

Zdjęcie zebrało tysiące udostępnień i prawie tyle samo komentarzy! Czy znajdzie się wśród nich ktoś, kto był już świadkiem podobnego zachowania w Diamond Nails?

Źródła: www.o2.pl, pikio.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook.com

Polecane

Może Cię zainteresować