×

6 dni temu w Rudzie Śląskiej znaleziono zwłoki mężczyzny. Do tej pory go nie zidentyfikowano

14 lutego 2019 roku znaleziono w Rudzie Śląskiej zwłoki mężczyzny. Teraz policja prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Odkrycie zwłok

Ciało mężczyzny znalazł przypadkowy przechodzień w tzw. nieużytkach, w okolicy terenów zielonych przy ul. Karola Goduli. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów, ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

Pomimo podjętych działań przez policję, do tej pory nie udało się zidentyfikować zwłok.

Prośba o pomoc

W związku z tym, policjanci z Rudy Śląskiej zwracają się o pomoc w ustaleniu tożsamości znalezionego mężczyzny. Opublikowali na swojej stronie internetowej zdjęcia jego twarzy i charakterystycznych tatuaży.

Rysopis odnalezionego mężczyzny

Osoba odnaleziona to mężczyzna w wieku około 40-50 lat, wzrostu około 165cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne, uszy duże, na twarzy kilkudniowy zarost.

Cechy szczególne odnalezionego mężczyzny

Znakiem szczególnym ujawnionym u odnalezionego mężczyzny jest kolorowy tatuaż na klatce piersiowej po prawej stronie przedstawiający lwa, na prawym ramieniu tatuaż tribal.

Opis ubioru

Czarne buty do kostek, spodnie koloru ciemnego, brązowy wełniany sweter, biała koszula.

Kontakt z policją

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny, powinny skontaktować się z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego KMP Ruda Śląska.

Dzwonić można na numery telefonów całodobowych +48 32 244 9 200/255 albo +48 32 244 9 382, lub na znane numery alarmowe Policji 997 oraz 112.

Prosimy o udostępnianie tej wiadomości. Pomóżmy w identyfikacji!

______________________________________
*Zdjęcie główne ma charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij