×

Mieszkańcy bloku skarżyli się na smród na klatce. W jednym z mieszkań policja znalazła zwłoki

Do makabrycznego odkrycia doszło w jednej z miejscowości w Zachodniopomorskim. W mieszkaniu w Sławnie mieszkańcy odkryli zwłoki 35-letniego mężczyzny. Biegli lekarze ustalili, że przebywały tam przynajmniej przez tydzień.

Zwłoki w mieszkaniu w Sławnie odkryli policjanci

„Głos Koszaliński” donosi o makabrycznym odkryciu w jednym z mieszkań w Sławnie w województwie zachodniopomorskim. Do zdarzenia doszło w lokalu jednego z bloków przy ul. Dworcowej. Mieszkańcy budynku byli zaniepokojeni okropnym zapachem wydobywającym się z mieszkania.

Sąsiedzi wezwali na miejsce policję i straż pożarną. Funkcjonariusze uznali, że mają podstawy do wyważenia drzwi do lokalu. W jego wnętrzu odkryli zwłoki 35-latka. Ciało mężczyzny było już w stanie zaawansowanego rozkładu. Według analizy lekarzy, w mieszkaniu były co najmniej od tygodnia.

Zwłoki w mieszkaniu w Sławnie – prokuratura nadzoruje śledztwo

Policjanci i prokuratorzy natychmiast ruszyli ze śledztwem. Sprewa skomentowała Mirosława Bańska z Prokuratury Rejonowej w Sławnie:

Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że do śmierci denata mogły się przyczynić osoby trzecie. Na chwilę obecną nie wiemy jaka była dokładnie przyczyna zgonu. Zarządzona została sekcja zwłok. Trzy osoby, które zostały zatrzymane w sprawie jeszcze nie wytrzeźwiały. Będą przesłuchane najpewniej we wtorek

Według ustaleń „Głosu Koszalińskiego” zatrzymane osoby to dwóch mężczyzn w wieku 37 i 38 lat oraz 40-letnia kobieta. Prokuratura czeka z dalszymi działaniami do czasu przesłuchania zatrzymanych.

Może Cię zainteresować

zamknij