×

Okropne nagranie z frontu! Zwłoki rosyjskiego żołnierza na tle płonących czołgów

Zwłoki żołnierzy pod Charkowem są jednym z obrazów piekła rozpętanego na Ukrainie. Do sieci trafiło mrożące krew w żyłach nagranie, które prawdopodobnie zostało zarejestrowane tuż po tym, jak ostrzelany został rosyjski czołg.

Sytuacja na Ukrainie

Dziś oczy całego świata skierowane są na zaatakowaną przez Rosję Ukrainę. Krew, pot, łzy, niepewność, strach i śmierć to słowa, które doskonale oddają to, co dzieje się u naszych wschodnich sąsiadów. Miliony Ukraińców drży o własne życie po tym, jak Władimir Putin wypowiedział im wojnę.

Zaczęło się o przemówienia prezydenta Rosji, po czym doszło do zmasowanych nalotów na infrastrukturę wojskową w największych miastach i lotniskach. Doniesienia o ostrzałach i walkach pochodzą m.in. z Kijowa, Odessy, Mariupola i Charkowa. To w pobliżu Charkowa doszło do pierwszych starć regularnych oddziałów, w wyniku czego cztery rosyjskie czołgi zostały zniszczone.

W rejonie Czernihowa udało się powstrzymać wroga. Ciężkie walki toczą się w rejonie Charkowa oraz w rejonie operacji Połączonych Sił, gdzie wróg poniósł straty w ludziach i sprzęcie. Nasze siły przywróciły pod pełną kontrolę nad miastami Mariupol oraz Szczastia. Zniszczono co najmniej 6 samolotów, 2 helikoptery i kilkadziesiąt wrogich pojazdów opancerzonych. Sytuacja w kierunku Chersonia jest trudna, ale siły obronne Ukrainy odpierają agresora

– podają ukraińskie media społecznościowe.

Zwłoki żołnierzy pod Charkowem. Do sieci trafiło mrożące krew w żyłach nagranie

W mediach można znaleźć przerażające nagranie, które zostało zarejestrowane pod Charkowem. Widzimy na nim płonące, rosyjskie czołgi. Tuż obok leży martwy żołnierz. Widok przyprawia o dreszcze.

zwłoki żołnierzy pod Charkowem
filmiki.tv

Mrożące krew w żyłach nagranie można obejrzeć poniżej. Nagranie tylko dla ludzi pełnoletnich o mocnych nerwach!

Ktoś kiedyś powiedział, że „w wojnach, bez względu na to, która strona będzie się uważała za zwycięzcę, nie ma wygranych, są tylko przegrani”. Oby ten koszmar jak najszybciej się skończył…

Polski rząd reaguje na atak Rosji na Ukrainie. W tym celu już we wczesnych godzinach porannych zwołano Komitet ds. Bezpieczeństwa, podczas którego przeprowadzono szereg analiz.

Źródła: filmiki.tv
Fotografie: filmiki.tv

Może Cię zainteresować

zamknij