×

23-latka pojechała na randkę. Po kilku dniach znaleziono jej zmasakrowane ciało

Meksykańska policja poinformowała, że odnaleziono zwłoki Lizbeth Flores. Jej ciało nosiło ślady okrutnych tortur. Co się wydarzyło?

Zaginięcie 23-latki

Lizbeth Flores z Brownsville w Teksasie umówiła się na randkę z chłopakiem. Poprosiła swoją matkę, aby ta zaopiekowała się dwójką jej dzieci. Poinformowała kobietę, że wróci około godz. 22:00.

W niedzielę (9 sierpnia) 23-latka wybrała się do przygranicznego miasta Matamoros w Meksyku. Od tamtej pory słuch o niej zaginął. María Rubio wszczęła alarm, gdy tylko córka nie wróciła do domu na noc, a jej komórka całkowicie zamilkła.

Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania młodej kobiety. Niestety śledztwo zakończyło się tragicznie.

Zwłoki Lizbeth Flores

We wtorek (11 sierpnia) meksykańska policja poinformowała, że odnaleziono zwłoki zaginionej 23-latki. Ciało młodej kobiety porzucono przy drodze w okolicach miasta Matamoros.

Wszystko wskazuje na to, że Lizbeth Flores była przed śmiercią okrutnie torturowana. Morderca (lub mordercy) wyrwał siłą kobiecie wszystkie zęby. Dodatkowo ciało nosiło liczne ślady pobicia, prawdopodobnie zadanych kamieniem. 23-latce usunięto także część czaszki.

Jak podała stacja telewizyjna KRGV-TV:

Władze meksykańskie potwierdziły, że Flores zmarła w wyniku silnego urazu zadanego tępym narzędziem. Na miejscu zbrodni znaleziono duży kamień.

Matka pogrążona w żałobie

María Rubio jest wstrząśnięta tym, w jaki sposób zginęła jej ukochana córka. W rozmowie z Telemundo Rubio powiedziała:

Utrata dziecka jest jak wyrwanie serca. Jest mi bardzo przykro z powodu tego, co zrobili mojej córce. Boli mnie to, jak ją zostawili. Cierpienie, którego doznała tam moja córka, jest tym, co mnie najbardziej boli.

Była młoda. Miała przed sobą całe życie. Miała dwójkę dzieci. Chcę, żeby osoby odpowiedzialne za śmierć mojej córki za to zapłaciły.

Do tej pory meksykańska policja nie zatrzymała nikogo w związku ze śmiercią Lizbeth Flores. Ponieważ 23-latka jest obywatelką USA, w śledztwo zaangażowane jest FBI.

Źródła: www.dailymail.co.uk, heavy.com, people.com, www.faceofmalawi.com
Fotografie: Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować