×

Tragedia w Lublinie! Sprawca wynajął pokój w hostelu, a później udusił w nim dziecko

W jednym z lubelskich hosteli natrafiono na ciało dziecka. Policja szczegółowo zbadała miejsce odkrycia zwłok. Teraz poszukuje rodziców ofiary.

Przerażające odkrycie

29 listopada (piątek) ok. godziny 14:00 w hostelu przy ulicy Orlej, zlokalizowanym w centrum Lublina natknięto się na ciało zmarłego dziecka. Odkrycia dokonały kobiety pracujące w hostelu jako pokojówki.

Dziecko leżało na łóżku, a jego ciało było zakryte materiałem. Błyskawicznie wezwano policję. Po przyjeździe na miejsce śledczy przystąpili do przeszukiwania budynku. W akcję zaangażowani są technicy kryminalistyczni oraz prokuratura. Część gości hostelu, która przebywała o tej porze w budynku, została zatrzymana w celu przesłuchania.

Na razie policja nie zdradza szczegółów dotyczących okoliczności śmierci dziecka.

Nieoficjalna przyczyna śmierci

W mediach mówi się, że 10-letnie chłopiec mógł umrzeć w wyniku uduszenia. Jednak informacje dotyczące zarówno wieku, jak i płci ofiary nie zostały potwierdzone. Prokuratura milczy w trosce o dobro śledztwa.

Policjant Kamil Gołębiowski powiedział tylko, że:

W tej chwili nie mogę podać wieku ani płci dziecka

Służby potwierdziły jedynie dwa fakty: znalezienie ciała w lubelskim hostelu oraz że śmierć nie nastąpiła z przyczyn naturalnych. Ciało zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

Wkrótce poznamy sprawcę

Na ten moment nie odnaleziono rodziców dziecka. Nie udało się również ustalić, czy byli zamieszani w śmierć chłopca. Według nieoficjalnych doniesień, to matka miała udusić 10-latka.

Możemy się spodziewać, że wraz z rozwojem sprawy na jaw wyjdą nowe fakty. Zarówno lokalna społeczność, jak i personel hostelu jest przerażony. Najlepiej widoczne jest to w komentarzach zamieszczanych w mediach społecznościowych, gdzie mieszkańcy dzielą się swoimi obawami.

Wiele osób zauważa, że 10-latek nie mógł wynająć pokoju sam…

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: maps.google.com, Freepik.com

Może Cię zainteresować