×

16-latka została zgwałcona ponad 43 000 razy. Dziś robi coś, czego nikt by się nie spodziewał

Karla Jacinto miała zaledwie 12 lat, gdy myślała, że znalazła miłość swojego życia. Chłopak starszy od niej o 10 lat bardzo jej imponował. Miał pieniądze i dawał jej prezenty. Dziewczyna miała dość biedy i ciasnego mieszkania z rodzicami. Postanowiła uciec i zostawić wszystko dla kogoś, kto okazał się później jej największym koszmarem.

12-latka nie miała jeszcze pojęcia, że popełnia największy błąd swojego życia.

Karla była wpatrzona w chłopaka jak w obrazek. Z biegiem czasu jego idealna poza zmieniła się nie do poznania. Okazało się, że 22-latek jest alfonsem!

Gdy nastolatka chciała uciec i skończyć znajomość, została opluta i uderzona mocno żelazkiem. Chłopak miał dość 'niewygodnego' gościa w domu, dlatego sprzedał dziewczynę innym alfonsom. To było przeżyciem, o którym dziś Karli bardzo ciężko mówić.

Od tego dnia Karla znalazła się w piekle. Stała się prostytutką, która musiała pracować od 10 rano do północy…

Obsługiwała mężczyzn każdego dnia przez cztery lata. Miała nawet 30 klientów w ciągu doby… Bardzo często zdarzało się, że byli wulgarni i chamscy. Widzieli, że Karla to jeszcze dziecko, a nikt z nich jej nie pomógł. Przychodzili do niej nawet policjanci, pastorzy czy politycy. Nikt nie zareagował…

Wyswobodzona została dopiero w wieku 16 lat, dzięki akcji zorganizowanej przez organizację ratującą dzieci z podobnych opresji. Jednak to, co przeżyła nigdy jej nie opuści. Z tego, co udało jej się policzyć, została zgwałcona ponad 43200 razy… Nikt jej nie pomógł, była w środku piekła. Myślała wielokrotnie o samobójstwie, ale zawsze miała cień nadziei.

Karla chce mówić głośno o tym, co przeszła. Chce uświadamiać społeczeństwo, a zwłaszcza młode dziewczęta. W jej kraju prostytucja jest na porządku dziennym. Karla chce z tym walczyć.

Dziś, po tym co przeszłam, wiem, że na świecie nie ma nic pewnego. Mam 23 lata i nie wiem, co spotka mnie jutro. Tak naprawdę śmierć może czaić się za rogiem. Dlatego każdy z nas powinien mieć ograniczone zaufanie do poznanych ludzi. Mogą udawać, aby zyskać nasze zaufanie.

Mimo że tyle przeszła, walczy z prostytucją. Nie boi się chodzić po ulicy, by szukać dziewczyn, które uwięzione zostały w sytuacji, której nigdy by nie chciały…

Może Cię zainteresować

zamknij