Dziwili się, że poślubił puszystą kobietę. Doradzali mu, by zostawił ją dla chudszej

Miłość nie wybiera… Całe szczęście! Dlaczego? Bo nie ocenia, nie szuka ideału, nie ulega modzie, tylko kieruje się sercem. To najczystsze uczucie, którego doznać powinien każdy z nas.

Gdy Mich zakochał się w Claire, ludzie nie do końca byli zadowolenie z takiego rozwoju sprawy

Znajomi mówili mu, że najlepiej gdyby znalazł sobie kogoś równie szczupłego co on i żeby nie inwestował w związek z kobietą w rozmiarze XXL. Mężczyzna nie miał zamiaru ustąpić i nie tylko związał się na dłużej z Claire, ale ożenił się i zostali rodzicami.

Para nie ma problemu z tym, aby odpowiadać na kłopotliwe pytania i stawać twarzą w twarz z hejterami

Niedawno przeprowadziliśmy wywiad dla programu telewizyjnego, który prezentował pary o różnych rozmiarach. Pomyślałem o wielu naszych doświadczeniach i o tym, jak ludzie zawsze o nas myśleli w dziwny sposób. My jednak uznaliśmy, że nie możemy nastawiać się na to, że każdy będzie nas źle odbierać. Kochamy się, podobamy się sobie i szanujemy się – i to jest najważniejsze

Claire nie ma problemu z akceptacją siebie, a wręcz można powiedzieć, że z każdego zdjęcia wrzuconego do sieci bije radość i uśmiech

Kochaj siebie! Niektórym z nas potrzeba więcej czasu, aby nauczyć się kochać siebie bardziej od innych. Ale obiecuję, że nadejdzie ten dzień, jeśli będziesz tego chcieć. Wiem, ponieważ czekałam na ten dzień przez wiele lat mojego życia. Właściwie nawet nie wiedziałam, że czekam na to od dawna… Dziewczyno, twój dzień też nadchodzi, tylko uwierz w siebie!

Patrząc na tak radosną i zakochaną parę, człowiek nie ma wątpliwości, że są szczęśliwi

Dlaczego więc są ludzie, którzy to podważają i uznają, że mają prawo kogoś oczerniać i krytykować?

Ta para jest przykładem na to, że prawdziwie kocha się sercem, a nie oczami!

Źródło: instagram.com | Fotografie: instagram.com