×

Bliscy nie wierzą, że Zombie Boy popełnił samobójstwo. Policja nadal nie wydała oświadczenia

Wczoraj rano świat obiegła wiadomość o śmierci Ricka Genesta. Popularnego modela, który posługiwał się pseudonimem Zombie Boy. Swoją sławę zdobył ze względu na liczne tatuaże, którymi było pokryte jego ciało. Przyczyną śmierci miało być samobójstwo.

Bliscy sądzą, że to wypadek

Ciało Ricka Genesta znaleziono w jego domu w okolicy Montrealu. Miał 32 lata. W mediach pojawiła się informacja, że model popełnił samobójstwo, skacząc z 3. piętra przez balkon w swoim apartamencie. Jego rodzina jednak nie wierzy w tę wersję wydarzeń. Uważa, że był to po prostu nieszczęśliwy wypadek.

Miało do niego dojść tuż po tym, jak wyszedł na balkon zapalić papierosa, o czym powiedział swojej dziewczynie. Natychmiast wezwano do niego pomoc, jednak lekarze nie mogli już nic zrobić. Zmarł około godziny siedemnastej lokalnego czasu.

„Był bardziej rozważny od innych”

Jego menadżer, Leduc, również stwierdził, że niemożliwe, aby jego przyjaciel i podopieczny targnął się na własne życie:

Balkon, z którego wypadł był bardzo niebezpieczny. Trzy tygodnie temu byłem z nim na tym balkonie i paliliśmy tam papierosa. Balkon ma bardzo małą barierkę ochronną, na której brzegu Zombie Boy często siadał. Musiał stracić równowagę i spadł do tyłu z trzeciego piętra. On nie był osobą, która mogłaby popełnić samobójstwo. Nie mógłby zrobić czegoś takiego, ponieważ był bardziej rozważny od innych

Policja wciąż nie wdała oficjalnego oświadczenia w sprawie przyczyny śmierci modela

Może Cię zainteresować