×

Klepacka komentuje na antenie kłótnię z Kingą Rusin. Prowadząca zdaje się ją popierać

W minioną niedzielę, a więc w dzień, kiedy odbyły się wybory do Parlamentu Europejskiego, przed lokalem wyborczym doszło do kłótni pomiędzy Kingą Rusin, a Zofią Klepacką. Kłótni, którą nagrała i opublikowała w sieci pierwsza z pań. I choć wkrótce filmik został usunięty, internauci zadbali o to, aby ślad po nim nie zaginął publikując go na swoich profilach. Z materiału dowiadujemy się, że poszło o poglądy odnośnie homoseksualistów. Teraz do zdarzenia odniosła się dwukrotna wicemistrzyni świata w windsufringu. Zofia Klepacka o Kindze Rusin wypowiedziała się na antenie TVP Info.

Osoby ze świata show-biznesu po stronie prezenterki

Odkąd nagranie ujrzało światło dzienne, głos w sprawie kłótni prezenterski z mistrzynią olimpijską zabrało sporo znanych osobistości. Znaczna większość z nich opowiedziała się po stronie prowadzącej DDTVN. Na szczególną uwagę zasługuje wpis Borysa Szyca, który nie przebierał w słowach.

Jesteś żałosna, dziewczynko. Oddaj te medale i nie noś orła, bo przynosisz wstyd – napisał aktor pod postem Klepackiej

Zofia Klepacka o Kindze Rusin

Zofia Klepacka odniosła się do całej sytuacji na antenie TVP Info. Oto, co powiedziała:

Usłyszałam krzyki w moim kierunku, podeszłam i włączyłam kamerę. Okazało się, że krzyczała do mnie prezenterka komercyjnej stacji. Zabrakło jej szacunku do drugiego człowieka. Pomimo tego, jakie kto ma poglądy, powinien mieć szacunek. Jestem sportowcem, mamą dwójki dzieci i obywatelem, i mam prawo mieć swoje poglądy – powiedziała Klepacka

Zofia Klepacka o Kindze Rusin
Instagram

A Ty po czyjej stronie jesteś?

Może Cię zainteresować

zamknij