×

Beata Tadla w szpitalu! Prawdopodobnie prezenterka miała zapaść

Beata Tadla w szpitalu! Wiele wskazuje na to, że sytuacja była naprawdę poważna. Jak poinformował nieoficjalnie portal goniec.pl, znana prezenterka przeszła zapaść krążeniową. Czy wiadomo coś więcej na ten temat? Wciąż informacje te nie zostały oficjalnie potwierdzone, a w sieci już dosłownie huczy od plotek, bo… prezenterka w listopadzie 2021 r. przyjęła dawkę przypominającą.

Beata Tadla w szpitalu! Sytuacja była naprawdę groźna

Według informacji podanych przez portal goniec.pl, w poniedziałkowy poranek znana prezenterka radiowa i telewizyjna Beata Tadla trafiła do szpitala. Wczoraj rano brała udział w nagraniach pod Warszawą. W czasie ich trwania nagle źle się poczuła. Na miejsce natychmiast wezwano medyków. Stan dziennikarki był poważny, została więc zabrana do szpitala.

Jak podkreśla wspomniany portal, informacja ta została uzyskana z bardzo wiarygodnego źródła. Ze wstępnych ustaleń lekarzy ma wynikać, że zasłabnięcie było spowodowane nagłą zapaścią prezenterki.

Beata Tadla wciąż przebywa w szpitalu. Medycy mają poddawać ją dodatkowym badaniom. Chcą ustalić przyczyny jej nagłych kłopotów ze zdrowiem.

Ponoć dziennikarka czuje się już znacznie lepiej, a jej stan ogólny jest dobry.

W mediach społecznościowych aż huczy od podejrzeń!

Choć informacja o szpitalu i zapaści Beaty Tadli nie została jeszcze nawet oficjalnie potwierdzona, w mediach społecznościowych aż huczy od podejrzeń i spekulacji.

Wiele osób twierdzi, że taki stan rzeczy wynika z faktu, iż prezenterka w listopadzie przyjęła 3. dawkę szczepionki przeciw COVID-19.

Źródła: goniec.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij