×

Autor książek badał gwiazdy i znalazł zależność. Mordercy rodzą się pod konkretnymi zodiakami!

zodiakalne byki to mordercy
Pixabay

Pewien pisarz poświęcił sporo czasu zodiakom i odkrył ciekawą zależność. Według jego badań okazuje się, że zodiakalne byki to mordercy!

Cechy zabójcy

Psycholodzy już od wielu lat badają umysły seryjnych morderców i odkryli wspólne cechy, które występują u nich. Niektórzy z najbardziej znanych seryjnych morderców na świecie mają przerażającą zdolność do manipulowania ludźmi wokół nich. Seryjni zabójcy często potrafią również manipulować sytuacją, by obarczać winą za swoje czyny inne osoby. Wykorzystują bieżące problemy lub medyczne badania psychologiczne, aby spróbować wyjaśnić swoje działania.

Bycie seryjnym zabójcą uznanie jest jako zaburzenie osobowości. Zasadniczo powoduje zmniejszoną łączność z systemem emocjonalnym w mózgu – co oznacza, że ​​osoby te mogą wykazywać szeroki zakres zachowań, w tym brak sumienia, niezdolność do przestrzegania zasad, skłonność do kłamstwa i manipulacji. Egoistyczni seryjni mordercy często nie mogą powstrzymać się od chwalenia się okrucieństwami, które popełnili, bez względu na to, czy są one wymierzone w ich wspólników, następną ofiarę, organy ścigania, czy po prostu samych siebie.

Według brytyjskiego pisarza gwiazdy także mogą zdradzić, kto jest mordercą.

Zodiakalne byki to mordercy

Autor książek odkrył, że większość najsłynniejszych seryjnych morderców we współczesnej historii urodzili się pod konkretnym układem gwiazd. Chodzi o zodiakalnego byka. Kryminolodzy wiedzą, że mordercy zwykle mają podobne cechy osobowości. Okazuje się jednak, że w astrologii jest też trochę prawdy.

Brytyjski pisarz David Jester spędził dwa lata, badając znaki zodiaku najbardziej znanych zabójców w Wielkiej Brytanii i USA. Najbardziej charakterystyczną ich cechą było to, że urodzili się między 20 kwietnia a 20 maja czyli jako zodiakalne byki. Dwie inne wyróżniające się daty to 24 kwietnia i 18 lutego – w tych dniach urodziła się większość zabójców.

Jeśli znacie jakieś zodiakalne byki to lepiej uważajcie! Za ich uśmiechem może kryć się coś przerażającego ?

zodiakalne byki to mordercy
Pixabay
Źródła: twentytwowords.com, www.ladbible.com, www.mirror.co.uk, www.dailymail.co.uk

Może Cię zainteresować

zamknij