×

Nastolatki znęcały się nad koleżanką. Były wyjątkowo okrutne

W ośrodku wychowawczym w Podzamczu Chęcińskim dochodziło do przemocy ze strony dziewcząt wobec ich koleżanki. Były wobec niej wulgarne i agresywne. Dopiero teraz do sądu w Kielcach trafił akt oskarżenia wobec nich.

To, co działo się w ośrodku, wyszło na światło dzienne w grudniu 2018 roku. Dyrektorka placówki powiadomiła wtedy policję o tym, że dwie z jej podopiecznych napadły na trzecią

Z tego, co udało się wówczas ustalić, 18-latka i jej młodsza koleżanka napadły na 15-letnią podopieczną ośrodka wychowawczego. W „Gazecie Wyborczej” pojawił się szczegółowy opis tego, co nastolatki miały i chciały zrobić koleżance.

Próbowały ją wykorzystać seksualnie, a gdy to nie wyszło, polały ją i zimną wodą i moczem. Pobiły ją, a na koniec włożyły zużyty tampon do ust…

Jakby tego było mało, okrutnemu zajściu przyglądały się jeszcze dwie inne nastolatki z ośrodka. 15-latka, która została zaatakowana i zmuszana do obrzydliwych czynów, nie chciała mówić, kto jej to zrobił. Najwidoczniej się bała… Dopiero po czasie udało się przekonać ją do tego, aby zeznała w tej sprawie. Kielecka prokuratura dzięki temu mogła postawić dziewczynom zarzuty, 18-latce grozi kara 8 lat pozbawienia wolności, a młodsza dziewczyna została tymczasowo aresztowana.

Razem mieszkały, a zrobiły jej coś tak okropnego… Jak można?!

*zdjęcie ma charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować