×

Znaleziono walizkę z ciałem dziecka. Chłopiec zmarł kilka dni wcześniej

Makabryczne odkrycie w stanie Indiana w USA. Znaleziono walizkę z ciałem dziecka. Jak się okazało, był to chłopiec w wieku 5-8 lat, który zmarł kilka dni wcześniej.

Znaleziono walizkę z ciałem dziecka

Do wstrząsającego odkrycia doszło 16 kwietnia w mieście Sellersburg w stanie Indiana. Tego dnia mieszkaniec miasta wybrał się na grzybobranie. Beztroski spacer zmienił się w koszmar.

Mężczyzna znalazł kolorową walizkę z dużym napisem „Las Vegas”. W środku znajdowało się… ciało czarnoskórego dziecka. Przerażony mężczyzna natychmiast wezwał policję.

Jak się okazało, chłopiec zmarł kilka dni wcześniej. Jego wiek oceniono na 5-8 lat. Wykonano sekcję zwłok, niestety nie pomogła ona w ustaleniu przyczyny śmierci chłopca. Stanowa policja, która zajmuje się sprawą, nadzieje na rozwikłanie zagadki pokłada teraz w badaniach toksykologicznych.

Policjanci proszę o pomoc

Śledczy opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcie walizki, w której odkryto zwłoki chłopca. Policjanci liczą, że nagłośnienie tej sprawy pomoże w ustaleniu tożsamości dziecka.

Na razie wiadomo niewiele. Jak mówi funkcjonariusz Carey Huls, dziecko „mogło pochodzić z każdego zakątka świata”. 

Uruchomiono specjalny, darmowy numer telefonu, pod który może zadzwonić każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje, które przybliżą śledczych do rozwikłania tej tajemniczej sprawy. Dotychczas odebrano telefony od ok. tysiąca osób. Wygląda jednak na to, że informacje od dzwoniących nie przyniosły przełomu w sprawie.

Wiele osób przeszukuje internet, poszukując zaginionych dzieci, czego w tej chwili nie potrzebujemy. Jesteśmy w kontakcie z tymi wszystkimi agencjami i zawsze to sprawdzamy. Nie znaleźliśmy tam tego, czego szukamy

– przekazał Huls w rozmowie ze stacją CNN.

Fotografie: Facebook.com (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij