×

Te znaki zodiaku powinny trzymać się od siebie z daleka. Tworzą najgorsze związki

Czy tego chcemy czy nie – znaki zodiaku określają nasz charakter. Zaznajomienie się z konkretnymi opisami naszych astronomicznych odpowiedników niejednokrotnie może nam ułatwić życie. Tak jak w tym przypadku. Wiedzieliście, że niektóre znaki zodiaków kategorycznie nie powinny się łączyć w pary? Może wyjść z tego niezła katastrofa lub… kupa śmiechu! Sprawdźcie sami.

Lew i Panna

Osoby spod znaku Lwa są rozrzutne, przebojowe, a ich głowy pękają od nadmiaru pomysłów. Z kolei wszystkie Panny to osoby praktyczne, bardzo oszczędne i zdecydowanie ostrożne. Czy w tym przypadku przeciwności będą sprawiać problemy? Oczywiście, że będą! Dlatego jeśli Lew uwielbia spontaniczne, drogie wycieczki a Panna liczy każdy grosz na zakupach w spożywczaku, to ten związek nie może się udać.

Strzelec i Koziorożec

Strzelce to osoby impulsywne, uwielbiające podróże. Osoby urodzone pod tym znakiem wyjątkowo cenią sobie niezależność. Patrząc na Koziorożce warto podkreślić, że są to ludzie pamiętliwi i bardzo zaborczy. Tradycje to dla nich rzecz święta. Połączenie tych dwóch znaków to istna bomba wybuchowa! Jak Koziorożec się uprze, to nie ma zmiłuj. Strzelec w końcu nie wytrzyma i wygarnie wszystkie żale. Nie ma się co pakować w taki związek.

Rak i Waga

Osoby urodzone spod znaku Raka są z natury domatorami. Uwielbiają swoje cztery kąty. Są to ludzie bardzo skryci i wrażliwi. Trudno wyciągnąć od nich informacje o ich uczuciach. Waga z kolei nie lubi harmonii, jest bardzo towarzyska, uwielbia przebywać wśród ludzi. Jak widać, te dwa znaki będzie trudno pogodzić.

Byk i Bliźnięta

Byki to z natury osoby uparte, które bardzo lubią oszczędzać. Tradycjonaliści pełną gębą. Bliźnięta są żywiołowe, spontaniczne, a na dodatek kochają ryzyko! Jeśli Byk chciałby związać się z Bliźniętami, musiałby wiele w sobie zmienić, jednak osoby spod tego znaku nie garną się do tego.

Ryby i Panna

Najbardziej emocjonalny znak zodiaku to Ryby. Osoby urodzone w marcu są kwintesencją romantyzmu. Uwielbiają być adorowane – najlepiej 24 godziny na dobę! Z kolei Panny są bardzo praktyczne i nie widzą sensu w ciągłym zabieganiu o osobę. Poza tym są to ludzie bardzo oszczędni, więc Ryby nie mogą liczyć na drogie prezenty. Kłótnie w takim związku będą na porządku dziennym.

Wodnik i Byk

Ekscentryczny, niepraktyczny, ale za to pomysłowy – to charakterystyka ludzi urodzonych pod znakiem Wodnika. Byk ma dość konserwatywne poglądy, często oszczędza pieniądze. Te dwa znaki zdecydowanie nie będą dogadywać się w kwestii finansów – Wodnik będzie wydawał pieniądze, a Byk będzie się o to wściekał.

Baran i Skorpion

Baran uwielbia rządzić. Kocha to. W takim samym stopniu jak bycie niezależnym. Zaś Skorpiony są zdradzieckie i bardzo nieufne. To typy, które lubią zdobywać. Jednak Baran nie chce być zdobyty, bo kocha być niezależnym… i tak kółko się zamyka. Nic z tego nie będzie.

Może Cię zainteresować