×

Te znaki zodiaku wolą życie wiecznego singla. Poważne związki omijają z daleka

Na pewno spotkałeś się wśród swoich znajomych ze stwierdzeniem, że nie chcą nigdy być w związku i nie interesują ich relacje długodystansowe. Ty wtedy spoglądasz na nich i zastanawiasz się , jak to możliwe skoro nikt nie lubi samotności. Otóż jesteś w błędzie.

Są ludzie, którzy chodzą własnymi ścieżkami i nie potrzebują do tego kompana, a jakiekolwiek relacje z płcią przeciwną traktują na zasadzie przygody, a nigdy inwestycji w przyszłość

Tak, może wydawać Ci się to dziwne, ale każdy ma prawo do tego, aby po prostu być sobą ? Poznaj znaki zodiaku, które nie chcą się wiązać i uważają instytucję małżeństwa za coś zbytecznego.

WAGA

Artystyczna dusza, która dąży do tego, aby rozwijać się na wszelkich płaszczyznach. Uważa, że bycie w związku może tylko ograniczać ten rozwój i sprawić, że człowiek oddaje się drugiemu człowiekowi, porzucając gdzieś po drodze swoje wewnętrzne potrzeby. Marzy o tym, aby na starość siedzieć wśród ludzi podobnych do siebie i rozmawiać o tym na jakich wystawach była, jakich koncertów słuchała i ile książek przeczytała.

BLIŹNIĘTA

To jest najlepszy przykład tego jak bardzo ludzie mogą kochać samotność. Osoba spod tego znaku uważa, że nigdy nie będzie jej lepiej z kimś niż w swoim towarzystwie. Jest perfekcjonistą, którego do szału doprowadza bałagan w domu zrobiony przez kogoś. Wychodzi z założenia, że może spotykać się z kimś raz na jakiś czas, ale nigdy nie zamieszka, bo wie, że to doprowadziłoby go do furii.

Museum Watchman - Look Out!

KOZIOROŻEC

Wieczny Piotruś Pan… Imprezowicz, któremu nie po drodze do ołtarza. Kocha spotykać się z ludźmi, ale nie widzi siebie w towarzystwie jednej osoby do końca życia. Idąc na imprezę, zakochuje się średnio co dwie minuty, spoglądając na atrakcyjne kobiety lub mężczyzn. Jednak nie może narzekać na brak zainteresowania, ponieważ ma ogromny urok, poczucie humoru i dystans do świata.

WODNIK

Podróżnik, dla którego celem życia jest odkrywanie nowych lądów, przeżywanie zachodów słońca co miesiąc w innym regionie i picie dobrego wina. Może i w głębi duszy chciałby się z kimś związać, ale nie chce narażać kogoś na to, aby nie mógł osiedlić się na stałe w danym miejscu. Marzy o tym, aby podróżować tak długo jak tylko będzie pozwalało mu na to zdrowie.

PANNA

Ten przypadek nieco różni się od pozostałych, ponieważ osoba spod tego znaku szuka kogoś dla siebie, ale nie widzi w tym sensu, ponieważ wydaje jej się, że nie ma ludzi, których cechy odpowiadałyby jej wysokim wymaganiom. Uważa się za lepszych od innych i chciałby spotykać się z kimś równie inteligentnym, bystrym, atrakcyjnym, wygadanym, mającym ambicje i pragnącym przygód człowiekiem.

beautiful faces

Może Cię zainteresować

zamknij