×

Dramat w Wieliczce! W taczkach pod domem znaleziono zmasakrowane zwłoki mężczyzny

To przerażającego odkrycia doszło na terenie jednej z posesji w Wieliczce. W taczkach były ułożone zmasakrowane zwłoki starszego mężczyzny.

Brutalne morderstwo w Wieliczce

Do zdarzenia doszło 22 grudnia. Policjanci na jednej z posesji jednorodzinnej znaleźli zmasakrowane zwłoki mężczyzny, ułożone w taczkach. Informacja o ciele została przekazana policjantom anonimowo. Zamordowany to starszy mężczyzna.

Przeprowadzone oględziny oraz sekcja zwłok przez KiZMS CMUJ w Krakowie, wskazały liczne uszkodzenia ciała oraz prawdopodobną przyczynę zgonu. Stwierdzono wielonarządowe obrażenia okolic tułowia oraz liczne obrażenia czaszkowo-mózgowe. Przyczyną śmierci było najpewniej dostanie się krwi do dróg oddechowych, co uniemożliwiło oddychanie oraz liczne krwotoki wewnętrzne.

Morderca w rękach policji

Pierwotne podejrzenie padło na 39-letniego Sławomira P. który wynajmował zamordowanemu pokój. Policja tego samego dnia zatrzymała go i postawiła mu zarzuty morderstwa. Ten jednak zaprzecza i nie przyznaje się do winy. Policja posiada mocne dowody. Są pewni winy zatrzymanego:

Intensywna praca policji i prokuratury, w oparciu o zgromadzone dowody, oględziny miejsca zdarzenia oraz ekspertyzy biegłych, potwierdziły że zatrzymany przez funkcjonariuszy mężczyzna jest sprawcą przestępstwa

Zmasakrowane zwłoki w taczkach

Materiały policyjne

Kim była ofiara?

Znalezione zwłoki należą do starszego mężczyzny w wieku 61 lat. Wynajmował on jeden z pokoi od oskarżonego Sławomira P. Ofiara dobrze znała podejrzanego. Zamordowany mieszkał w Wieliczce na stałe.

Oskarżonego aresztowano tymczasowo na okres 3 miesięcy. Za zbrodnię, którą popełnił grozi mu 25 lat pozbawienia wolności lub nawet dożywocie

Źródła: bochnianin.pl, www.wprost.pl, www.se.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij