×

35-latek transmitował na żywo, jak zjada larwy i jadowite owady. Zmarł w trakcie relacji

Chińscy streamerzy są gotowi dosłownie na wszystko dla zdobycia rozgłosu i popularności. 35-letni mieszkaniec Hefei postanowił pokazać na żywo, jak zjada różnego rodzaju stworzenia, które raczej nie przychodzą do głowy, gdy myślimy o jedzeniu. Transmisja zakończyła się tragedią – mężczyzna zmarł przed kamerą.

Zrobią wszystko dla lajków

Czy to, do czego dla popularności są wstanie posunąć się ludzie, kiedykolwiek przestanie nas zadziwiać? Najprawdopodobniej nie. W kwestii zdobywania sławy przez transmitowanie w sieci dziwnych i niebezpiecznych zachowań, chińscy internauci zdecydowanie dzierżą palmę pierwszeństwa. W ubiegły czwartek doszło do kolejnej tragedii związanej z internetowymi relacjami.

Imgur

Zjadał niebezpieczne stworzenia ku uciesze widzów

35-letni Sun prowadził kanał na DouYu, największej platformie sreamingowej w Chinach. Mężczyzna miał blisko 15 tys. widzów. Feralnego dnia postanowił przeprowadzić relację na żywo. Siedząc przed kamerą, kręcił specjalnym kołem, na którym znajdowały się żywe stworzenia, żywność i napoje. Pochłaniał to, na co wskazała strzałka. Tym sposobem w trakcje relacji zjadł pareczniki, jadowite owady, jajka i gekony, a popijał je piwem, octem i mocnym chińskim alkoholem.

Nieprzytomnego 35-latka leżącego na biurku, znaleźli policjanci. Internetowa transmisja wciąż trwała. Funkcjonariuszy wezwali pogotowie, jednak ratownicy mogli już tylko stwierdzić jego zgon. Policja wszczęła dochodzenie, a nagrania 35-latka zniknęły z sieci.

Imgur

To nie pierwsza ofiara live streamów

Sun nie jest jedyną ofiarą pogoni za sławą i internetowych streamów w Chinach. 2 lata temu, 26-letni vlogger znany ze wspinaczki na wieżowce bez zabezpieczenia, spadł z 62 piętra. Jego upadek został uchwycony na nagraniu.

Z kolei w maju tego roku, w niebezpiecznej sytuacji znalazła się młoda kobieta. Podczas relacji na żywo próbowała zjeść żywą ośmiornice. Jednak zwierze najwidoczniej nie planowało zostać zjedzone żywcem i w obronie przyssało się do jej twarzy. Ośmiornica zraniła dziewczynę, kiedy ta w panice próbowała się uwolnić.

Ciężko zrozumieć, dlaczego niektórzy tak bardzo narażają życie i zdrowie dla kolejnych wyświetleń.

Może Cię zainteresować

zamknij