×

Zmarł aktor z Barw Szczęścia. Pracował także jako dziennikarz i publicysta

Zmarł Grzegorz Czepułkowski aktor znany z Barw Szczęścia oraz jako publicysta i dziennikarz. O śmierci zawiadomiła pogrążona w żalu rodzina.

Zmarł aktor z barw szczęścia

Grzegorz Czułkowski był blogerem modowym dla mężczyzn oraz redaktorem Real News. Często przeprowadzał wywiady z celebrytami w trakcie przeróżnych imprez branżowych. Obok działalności blogowej oraz dziennikarskiej, mogliśmy go podziwiać w serialach oraz filmach. Zagrał m.in. w Klanie czy w Barwach Szczęścia. Ostatnio na dużym pojawie pojawił się w filmie Patryka Vegi Bad Boys.

Na stronie facebookowej pojawiło się dziś krótkie oświadczenie rodziny. Według napływających informacji Czepułkowski zmarł tragicznie. Miał 46 lat i był szczęśliwym ojcem:

Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, Żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została, Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020R odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu, Dzieci, Rodzina i Bliscy.

Wyrazy współczucia płyną z różnych stron

Czułkowski określał siebie na swoim blogu jako zwykłego faceta, który lubi dobre kino i wyborne whisky:

Jestem zwykłym facetem który lubi niezwykłe, niebanalne, nieoczywiste rzeczy i miejsca. Kocham podróżować poznawać nowe miejsca, ludzi ich kulturę i zwyczaje, od zawsze interesuję się historią. Lubię dobre kino, dobrą muzykę przy szklance dobrej whisky.

Śmierć dziennikarza zaszokowała wielu jako przyjaciół oraz współpracowników. Redakcja realnews.pl wypuściła specjalne wideo upamiętniające ich dziennikarza:

Z żalem dzielimy się informacją, że w piątkowy wieczór, 27 marca zmarł nasz redaktor i współwłaściciel marki Realnews.pl Grzegorz Czepułkowski.

Składamy kondolencje rodzinie oraz przyjaciołom.

Źródła: www.onet.pl, lelum.pl, jastrzabpost.pl, www.se.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować