×

Zwyrodnialec zgwałcił trzy wnuczki na oczach babci. Kobiecie pękło serce

Zgwałcił wnuczki na oczach babci. 71-letnia kobieta zmarła z przerażenia i bezsilności. Prawniczka, reprezentująca ofiary gwałtu przypuszcza, że w sensie dosłownym pękło jej serce.

Tragiczny bilans

Republika Południowej Afryki nie uchodzi za szczególnie bezpieczny kraj, a w czasach pandemii koronawirusa sytuacja jeszcze się pogorszyła. Szczególnie tragiczna jest sytuacja kobiet. RPA ma największy wskaźnik morderstw kobiet w skali świata. W ubiegłym roku odnotowano tam 2,7 tysiąca morderstw dokonanych na kobietach i 42 tysiące gwałtów.

Opinią publiczną wstrząsnęła historia wyjątkowo okrutnego przestępstwa dokonanego w miejscowości Impendle. Do domu zamieszkanego przez 71-letnią kobietę i jej trzy wnuczki w wieku 19, 22 i 25 lat wtargnął zamaskowany uzbrojony mężczyzna. Związał i unieruchomił seniorkę, a następnie na jej oczach gwałcił po kolei wszystkie wnuczki.

Zgwałcił wnuczki na oczach babci

Serce 71-letniej kobiety nie wytrzymało tej koszmarnej sceny przemocy, okrucieństwa i bestialstwa. Kobieta zasłabła, czym gwałciciel w najmniejszym stopniu się nie przejął, a następnie zmarła.

Śledczy i prawniczka reprezentująca ofiary gwałtu przypuszczają, że babci, w dosłownym tego słowa znaczeniu, pękło serce. Jak ujawnia prawniczka Mzandwile Ndlovu:

Znaleźliśmy babcię w domu, była już martwa. Uważamy, że była tak przerażona tym, co zobaczyła, że jej serce przestało pracować.

Policja ciągle nie ujęła sprawcy. Funkcjonariusze apelują do wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat jego miejsca pobytu.

 

Źródła: www.dailymail.co.uk

Polecane

Może Cię zainteresować