×

Kolejna śmierć na Pol’and’Rock 2019. Zwłoki 54-latka odnalazł jego syn

Zgon na Pol’and’Rock 2019. To już kolejna śmierć na tegorocznej edycji festiwalu. Na polu namiotowym w Kostrzynie nad Odrą odnaleziono zwłoki 54-latka. Syn mężczyzny odkrył, że jego ojciec leżący w namiocie, nie daje oznak życia. Policjanci czuwający nad bezpieczeństwem uczestników mają pełne ręce roboty.

Zgon na Pol’and’Rock Festival 2019

Kolejny dramat na festiwalu Pol’and’Rock w Kostrzynie nad Odrą. Impreza zaczęła się w czwartek, jednak w piątek 2 sierpnia, policja dostała zgłoszenie, że nie żyje kolejny mężczyzna. Tym razem chodziło o 54-latka. Około godziny 16:15, nieprzytomnego ojca znalazł syn. Mężczyzna został natychmiast zabrany przez pogotowie, jednak jego życia nie udało się uratować. Teraz policjanci badają przyczynę śmierci mężczyzny.

To nie pierwszy taki przypadek

Do podobnego zdarzenia doszło dzień wcześniej. Pierwsza informacja o śmierci na Pol’and’Rock Festival, została potwierdzona w czwartek po południu. W namiocie uczestnicy imprezy odnaleźli zwłoki 35-latka. Okoliczności jego śmierci ma wyjaśnić zaplanowana już sekcja zwłok.

Zgon na Pol’and’Rock, to nie jedyne z czym zmagają się policjanci

Policjanci zapewniający bezpieczeństwo na festiwalu, nie mają chwili spokoju. Od 29 lipca o 8:00 aż do 5:00 w sobotę, odnotowali już 83 przestępstwa. Przerażająca większość z nich, bo aż 55, dotyczyła posiadania i handlu narkotykami. Jednak funkcjonariusze dostali także zgłoszenie o przestępstwie na tle seksualny, które 1 sierpnia zgłosiła jedna z kobiet.

Inne zawiadomienia dotyczyły kradzieży i latania dronem. Zakaz latania takimi urządzeniami złamały trzy osoby – 32-letni Australijczyk oraz 63- i 24-latek z Polski. Innymi przestępstwami popełnianymi przy okazji festiwalu są kradzieże, na razie mundurowi odnotowali 16 takich przypadków. Zwykle chodzi o kradzież dokumentów i pieniędzy z namiotów.

Może Cię zainteresować