×

Wsypywali odpady do prasy, która je miażdżyła. Nagle usłyszeli krzyk

Ludzie giną w różnych okolicznościach i warunkach. Nie mniej jednak śmierć tej dziewczyny jest wyjątkowo skrajna i poruszająca. Choć ciężko to sobie wyobrazić, 21-latka zginęła przez śmieciarkę. Chwilę wcześniej spała w pojemniku na makulaturę. Niestety, nie obudziła się w porę i została zmiażdżona przez prasę. Pracownicy zatrzymali maszynę, gdy usłyszeli krzyki, ale na ratunek było już za późno.

Zginęła przez śmieciarkę

Koszmarne sceny miały miejsce w centrum miasta Hawierzów w Czechach w pobliżu granicy z Polską. Był to dzień jak każdy inny. Śmieciarka przyjechała na miejscowe osiedle, by opróżnić pojemniki na odpady.

zginęła przez śmieciarkę
Wikimedia Commons

Niestety, pracownicy służb porządkowych nie zauważyli, że w niebieskim kontenerze na makulaturę śpi młoda, przykryta kartonami dziewczyna. Wypełniając swoje obowiązki, wyrzucili zawartość pojemnika do śmieciarki wyposażonej w miażdżącą odpady prasę. Po chwili rozległ się przeraźliwy krzyk. Kiedy pracownicy zatrzymali maszynę, na reakcję i pomoc było już za późno.

Niestety osoby nie było widać. Kobieta nie zareagowała, nawet gdy rozpoczęło się przenoszenie kontenera. W momencie, gdy rozległ się krzyk, nasi pracownicy natychmiast wcisnęli przycisk „stop”, co zablokowało cały proces

– powiedział Vaclav Zyder, przedstawiciel firmy, zajmującej się wywozem odpadów.

Przybyli na miejsce ratownicy medyczni stwierdzili zgon zaledwie 21-letniej dziewczyny. Jej ciało zostało zmiażdżone.

Policja zarządziła sekcję zwłok

Funkcjonariusze nadal wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia. Kontaktują się ze świadkami i osobami, które mogą mieć jakiekolwiek informacje w tej sprawie. Zostanie zarządzona sekcja zwłok

– informuje Sona Stetinska z lokalnej policji.

Pracownicy służb porządkowych, którzy opróżniali feralny kontener, wciąż nie mogą pogodzić się z tym, że 21-latka zginęła przez śmieciarkę. Firma jest gotowa udzielić im pomocy psychologicznej.

W okresie zimowym liczba osób śpiących w kontenerach na śmieci wzrasta, na co po tragicznym incydencie zwrócił uwagę portal Televize Polar. Oby tylko podobnych, tragicznych sytuacji było jak najmniej.

Źródła: wydarzenia.interia.pl, www.facebook.com
Fotografie: Wikimedia (miniatura wpisu), www.facebook.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x