×

Zenek perfidnie oszukał swoich fanów! W jeden wieczór stracili do niego zaufanie

Zenek Martyniuk – jego benefis transmitowany przez TVP2, pobił oglądalnością kultowy film „Kevin sam w domu”. Dokładnie 3,9 mln osób oglądało jak artysta świętuje 30 lat na scenie. Ten wynik świadczy o tym, że jest prawdziwym królem disco-polo. Niestety, podczas jego występu na Sylwestrze, zaniepokojeni fani zauważyli jeden szczegół, który zdradził jego podstęp. Czym Zenek Martyniuk oszukał swoich fanów?

Zenek Martyniuk oszukał swoich fanów podczas występu na Sylwestrze w Zakopanem!

Okazuje się, że król disco-polo nie był do końca szczery. Na jego występ w tą wyjątkową noc, czekało wielu fanów. Zgromadzeni pod sceną i przed telewizorami nie mieli pojęcia, że show nie do końca jest na żywo!

Mały szczegół zdradził cały zespół…

Cała afera zaczęła się od postu na Twitterze, jednego z fanów Zenka. Na zdjęciu widać, że keyboard nie jest podłączony do prądu. Mimo tego – udaje, że gra!

Zenek śpiewa. Ale jak on gra? Te modele nie mają zasilania bateryjnego. Czyli Kurski wysyłał prąd przez WiFi – możemy przeczytać w opisie zdjęcia

Instrument muzyka nie był podłączony do prądu!

Jedni fani są wściekli, inni nie mogą powstrzymać śmiechu: To się nazywa „grać siłą woli”

„Nie doceniasz innowacyjności w TVP.” – komentują inni snując teorie, że to właśnie wynalazek, który zasługuje na Nobla.

Zobaczcie cały występ, wprawne oko z pewnością zobaczy brak kabla!

Źródła: www.plotek.pl

Może Cię zainteresować

zamknij