×

Zenek Martyniuk ma opłacić wesele swojego syna. Kwota przyprawia o zawrót głowy

Jest niewątpliwie królem disco polo i nie ma ku temu żadnych wątpliwości. Zenek Martyniuk od lat jest na samym szczycie i swoją skromnością i dystansem do świata, jednoczy ludzi.

Liczba kilkuset zagranych koncertów w ciągu roku sprawia, że na koncie gwiazdy pojawia się coraz więcej pieniędzy

Jedno jest pewne – na razie nie ma sobie równych i dobrze wie, jak zadbać o domowy budżet. Król disco polo jest niekwestionowanym pionierem i dobrze na tym wychodzi. Mówi się nawet, że na wesele swojego syna przeznaczy milion złotych.

Ślub i wesele jak ze snów?

Kwota, która podawana jest w mediach, może być bliska prawdy, ponieważ z tego, co udało się ustalić Super Expressowi, wesele odbędzie się w hotelu Lipowy Most. Przewiduje się, że zjawi się około 250 gości. Na stołach nie zabraknie dziczyzny, a Młodzi mają otrzymać samochód wart 450 tysięcy złotych. Do tego organizacja wesela, na którą szacuje się, że para wyda około 300 000 złotych. Do tego Super Express dolicza kreacje za około 150 tysięcy złotych i niewiele tańszą podróż poślubną. Czyli na dobrą sprawę można powiedzieć, że wesele faktycznie może kosztować około miliona złotych.

29-letni Daniel na pewno jest wdzięczny ojcu za to, co dla niego robi

Jego wybranką jest 19-letnia Ewelina. Para zaręczyła się 1 lipca, a ślub i wesele zaplanowane jest na 6 października. Duża różnica wieku wywołuje u ludzi spore kontrowersje, ale najważniejsze jest to, aby to Młodzi byli szczęśliwi.

instagram.com/daniel.martyniuk

Może Cię zainteresować

zamknij