×

Syn Zenka Martyniuka sprzedaje mieszkanie. Nowoczesne wnętrza robią wrażenie

Daniel M. dba, żeby było o nim głośno. Niedawno pojawiły się informacje o jego rychłym rozwodzie, zakomunikował też, że sprzedaje mieszkanie. Nieruchomość mieści się w Wasilkowie w okolicy Białegostoku. Najwidoczniej syn Zenka Martyniuka nie rzucał słów na wiatr, bo na Facebooku pojawiły się zdjęcia z wnętrza mieszkania. Musimy przyznać, że są imponujące.

Krótkie małżeństwo

Daniel wziął ślub z młodą Eweliną zaledwie w październiku. Od razu wprowadzili się do mieszkania na nowym osiedlu pod Białymstokiem. Niestety małżeńska sielanka trwała bardzo krótka.

Po tym jak w mediach pojawiły się informacje o karczemnej kłótni nowożeńców, mieszkanie stoi puste. Ewelina wróciła do rodziców, a syn Zenka Martyniuka przeniósł się do Warszawy.

instagram.com

Zaczną od nowa

Relacje między małżonkami były tragiczne przez kilka miesięcy. Chociaż wydaje się, że po narodzinach córki parze udało się dojść do porozumienia. Daniel dawał nawet do zrozumienia, że myśli o tym żeby zamieszkać z dzieckiem i Eweliną. Jest już jednak pewne, że nawet jeśli małżonkowie znów się zejdą, na pewno nie zamieszkają znowu w starym mieszkaniu.

Ogromny apartament

Na profilu Daniela pojawiła się informacja, że zamierza sprzedać mieszkanie w Wasilkowie. Na Facebooku pojawił się następując wpis:

Posiadam na sprzedaż mieszkanie w Wasilkowie mieszkanie 130m^2, umeblowane, klimatyzacja, ogrzewanie gazowe, cena do uzgodnienia dogodne połączenie z miastem centrum 10 min MPK

Niedawno Daniel zamieścił też zdjęcia imponującego mieszkania. Trzeba mu przyznać, że wnętrza robią wrażenie. W oczy od razu rzuca się ogromna przestrzeń i nowoczesne wyposażenie.

Ze zdjęć można wywnioskować, że w mieszkaniu znajdują się dwie łazienki z wanną i prysznicem oraz otwarta kuchnia z wielkim salonem. Uwagę zwraca także widok z balkonu.

Chcielibyście odkupić mieszkanie syna Zenka Martyniuka?

Polecane

Może Cię zainteresować