×

Daniel Martyniuk pochwalił się zdjęciem córki z chrztu. Mała jest jego oczkiem w głowie

Daniel Martyniuk został znienawidzony przez fanów po tym, jak porzucił ciężarną żonę i wypowiadał się źle o teściach. Król disco polo i jego żona stawali na głowie, aby na nowo pojednać rozbite małżeństwo syna. Czyżby w końcu im się to udało? Wiele wskazuje na to, że tak! Daniel ostatecznie pochylił głowę, wyraził skruchę i pojednał się z żoną, a także jej rodziną. Podobno zrobił to ze względu na chrzest i dobro córki, którą bardzo kocha. Spodziewalibyście się takiej przemiany u Daniela?

Chrzest małej Laury

Chrzest pierwszego dziecka Daniela Martyniuka i jego małżonki odbył się w niedzielę Wielkanocną w kościele św. Michała Apostoła w Russocicach. Na miejscu nie zabrakło również rodziców obydwu ze stron (dziadków dziecka). Wiadomo już, że dziewczynka dostała na imię Laura.

Relacją w pięknej uroczystości Daniel Martyniuk pochwalił się na swoim Instagramie

Można było zobaczyć na niej przede wszystkim kreacje uśmiechniętych rodziców. Ewelina, żona Daniela, ubrana była w suknie pełną kwiecistych wzorów. Młody Martyniuk postawił z kolei na klasyczny garnitur i okulary przeciwsłoneczne.

Daniel Martyniuk podzielił się również pięknym zdjęciem córeczki

Zdjęcie, które opublikował na swoim profilu syn Zenka, może świadczyć o tym, że Daniel w końcu poważnie zaczął podchodzić do roli ojca. O tym, że mała jest oczkiem w głowie ojca, mogą świadczyć również hasztagi zamieszczone pod fotografią.

Prawda, że mała jest cudowna?

Może Cię zainteresować

zamknij