×

Zemsta panny młodej. Dała kelnerce prawie 300 zł za zniszczenie stroju teściowej

„Zemsta panny młodej” miała niezwykle spontaniczny przebieg. Kelnerka obsługująca imprezę wylała sos na sukienkę teściowej panny młodej. To była nauczka za to, że kobieta ubrała się tego dnia na biało.

To tylko ślub?

W dzisiejszych czasach ceremonia ślubna oraz wesele straciły swoje dawne znaczenie. Moment zawarcia małżeństwa nie jest już uroczystością potwierdzającą dojrzałość miłości dwojga ludzi, lecz okazją do realizacji pragnienia bycia w centrum uwagi. Panny młode wręcz siłą zaciągają swoich partnerów na kursy walca, godzinami wybierają wymyślne dekoracje oraz planują przebieg każdej minuty imprezy. Wszystko po to, aby tego jednego dnia oczy wszystkich gości były wpatrzone tylko w jednym kierunku.

W sytuacji, gdy coś nie idzie zgodnie z planem, współczesne panny młode nie wahają się przed podjęciem radykalnych kroków. Otwarcie mówią o tym, że goście zostawili w kopercie zbyt mało pieniędzy bądź wyrażają żal z powodu nietrafionych prezentów. Trudno wyobrazić sobie sytuację, która mogłaby wywołać większą frustrację panny młodej niż obecność na ślubie kobiety ubranej w… białą suknię. Niestety sytuacje, w których kreacja uczestniczki wesela przyćmiewa stylizację panny młodej zdarzają się nader często.

Tak też było w przypadku kobiety pochodzącej z Wielkiej Brytanii, której teściowa na ślub przyszła w białym stroju. Panna młoda nie zamierzała wytykać matce męża braku taktu i z pokorą przyjęła sytuację. Zupełnie nieoczekiwanie sprawiedliwość sama dała o sobie znać. Zatrudniona na imprezie kelnerka spontanicznie wylała sos na ubranie teściowej panny młodej.

Zemsta panny młodej

Kelnerka o imieniu Chloe, która wylała sos na suknię teściowej panny młodej postanowiła podzielić się szczegółami tej pasjonującej sytuacji z innymi użytkownikami TikToka. Kobieta wyznała, że od lat cierpi na dyspraksję, czyli zaburzenie neurologiczne, które sprawia, że miewa trudności z planowaniem i przetwarzaniem zadań motorycznych.

Pomimo niepełnosprawności, Chloe stara się być aktywna. W nagraniu wspominała czasy, w których pracowała przy organizacji wesel. Pech chciał, że podczas jednej z imprez z drżącej ręki Chloe wprost na suknię teściowej panny młodej wylał się sos. Kobieta nie miała innego wyjścia niż wrócić do domu, aby zmienić ubranie.

W pierwszej chwili Chloe była przerażona, ponieważ sądziła, że spotkają ją surowe konsekwencje. Tymczasem panna młoda wręczyła jej 55 funtów (około 300 zł) napiwku. Stwierdziła przy tym, że teściowa popełniła nietakt przychodząc w białej sukni.

Nie powinna była ubierać się na biało.

Chloe wyznała, że za każdym razem, gdy spotyka na ulicy pannę młodą z pamiętnego wesela, zawsze wita ją z uśmiechem. Kelnerka pomogła pannie młodej w realizacji „zemsty”, która nigdy nie została zaplanowana.

@chloe_beeee##stitch with @itsjuliannajennings ##fyp ##foryou ##foryoupage ##storytime ##funny ##wedding ##motherinlaw♬ original sound – Chlo

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok, Freepik

Może Cię zainteresować

zamknij