×

Zemsta na byłym chłopaku: tiktokerka zdradziła, jak zatruwa życie swojemu „eks”

Zemsta na byłym chłopaku ma słodki smak – uważa tiktokerka, która wymyśliła, w jaki sposób dokuczyć swojemu „eks”. Choć od rozstania minęło już pięć lat, nadal wdraża swój szatański plan w życie.

Zemsta na byłym chłopaku

Od miłości do nienawiści ponoć tylko jeden krok. Niestety wiele osób przekonuje się o tym na własnym przykładzie, gdy związek się rozpada, a miejsce dawnych uczuć zajmuje gorycz, frustracja i wzajemne obarczanie się winą. Rozstanie z klasą to sztuka, która nie wszystkim parom się udaje.

Kristina wyszła ze swojego związku mocno poturbowana. Chociaż rozstała się z ukochanym już pięć lat temu, nadal nie potrafi mu zapomnieć tego, jak ją potraktował. Tuż po rozstaniu postanowiła, że nie puści mu tego płazem. Do dziś trzyma się postanowienia sprzed lat i skutecznie utrudnia życie byłemu chłopakowi.

Kristina wymyśliła, że w ramach zemsty będzie podawać e-mail byłego ukochanego tam, gdzie to tylko możliwe. Newslettery, subskrypcje, listy mailingowe – wszędzie tam wpisuje mail swojego „eks”. Dzięki temu na skrzynkę mężczyzny spływa niekończący się spam.

Jeśli jestem na lotnisku i potrzebuję e-maila, aby użyć ich Wi-Fi: daję im jego adres. Jeśli chcę przeczytać artykuł, ale potrzebują e-maila, wysyłam im jego

– zdradziła tiktokerka.

„Nigdy nie przestanę się mścić”

Okazuje się, że temat zemsty na byłym chłopaku cieszy się dużym zainteresowaniem. Filmik Kristiny obejrzało już 6 milionów osób! Jednak nie wszystkim podoba się zachowanie młodej kobiety. Pojawiło się sporo krytycznych głosów na temat jej metody. Użytkownicy zarzucają Kristinie, że to z nią najwyraźniej jest coś nie tak, jeśli od pięciu lat nie potrafi zapomnieć o byłym partnerze.

Kristina nie przejmuje się takimi uwagami i twierdzi, że nigdy nie zrezygnuje z zemsty. Chociaż obrała irytującą metodę, z pewnością mogło być gorzej.

@kristinamakescontent

#stitch with @andpacker omg so random of me can’t believe I just did that (but srsly it’s actually quite annoying) #storytime #exes #spammail #idk

♬ original sound – Kristina Makes Content ??‍♀️

Wiele internautek przyznaje się do tego, że w ramach zemsty na swoim „eks” ucieka się do bardziej diabolicznych metod. Wśród nich jest np. rozpuszczenie plotki o tym, że były chłopak jest gejem, wmówienie wszystkim znajomym, że jest damskim bokserem, przespanie się z przyjacielem byłego chłopaka, kradzież zwierząt domowych, a nawet… załatwianie potrzeb fizjologicznych na wycieraczkę „eks”.

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować