×

Nowe zdjęcie sześcioraczków z Tylmanowej! Mama zdradziła, jak sypiają jej maluszki

Do sieci trafiło kolejne rozbrajające zdjęcie sześcioraczków z Tylmanowej. Niestety, jednak tym razem nie są w komplecie. My patrząc na nie, dosłownie się rozpływamy. Cóż za urocze maluchy!

1 na 4,7 miliarda ciąż na całym świecie!

O tych maluszkach było głośno w całej Polsce, ale i za granicą. Wszystko dlatego, że takie narodziny jak te, mają miejsce bardzo rzadko. Szacuje się, że jest to 1 na 4,7 miliarda ciąż na całym świecie! Dlatego rodzice sześcioraczków z Tylmanowej mogą mówić o najprawdziwszym cudzie.

zdjęcie sześcioraczków z Tylmanowej ze szpitala

Pierwsze sześcioraczki w Polsce urodziły się 20 maja 2019 roku w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Gromadka pojawiła się na świecie za pomocą cięcia cesarskiego w 29. tygodniu ciąży. Dzieciaczki otrzymały śliczne imiona: Kaja, Malwina, Nela, Zosia oraz Filip i Tymon.

zdjęcie sześcioraczków w komplecie
Instagram

Zdjęcie sześcioraczków z Tylmanowej jest przeurocze!

Nie ma co ukrywać, że rodzice sześcioraczków mają przed sobą naprawdę trudne wyzwanie. Każdy z Was, kto jest rodzicem, doskonale wie, o czym mówimy. Bardzo ciężko bywa nawet z jednym maluszkiem, a co dopiero z taką gromadką… Jednak mimo wszystko kochający rodziciele znajdują czas, aby dzielić się z fanami ich pociech uroczymi zdjęciami. Od czasu do czasu relacjonują przecięż ich życie na Instagramie.

Na tę chwilę ich instagramowy profil obserwuje już prawie 90 tysięcy fanów! Dziś pojawiło się na nim kolejne śliczne zdjęcie. Jest ono po prostu rozbrajające!? Naprawdę trudno się nie uśmiechnąć, patrząc na nie. Tylko spójrzcie!

zdjęcie sześcioraczków z Tylmanowej

Zdjęcie sześcioraczków z Tylmanowej zachwyciło internautów

Szczęśliwa i dumna mama opatrzyła je również żartobliwym opisem:

Leniwe popołudnie?

Nic z tego – kiedy cześć ekipy ładuje baterie, pozostali tryskają energią ?‍♀️ A jak u Was?

Zdradziła przy okazji, że właściwie nie ma chwili wytchnienia, ponieważ jej maluchy sypiają na zmiany. Kiedy część z nich śpi i ładuje siły, inne w tej chwili psocą. I tak w kółko! ?

Pod postem wprost zaroiło się już od komentarzy fanów maluszków. Wszyscy są wprost zachwyceni.

Moje bliźniaczki na początku nigdy nie spały jednocześnie ? podziwiam Was ?❤️ A na zdjęciu piękna trojeczka ❤️❤️

? Rosną jak na drożdżach ?

Słodziaki ! ?

Może Cię zainteresować

zamknij