×

Mama sześcioraczków z Tylmanowej dodała nowe zdjęcie. Maluchy na „murawie”!

20 maja w Krakowie na świecie pojawiły się sześcioraczki: Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina i Nela. Od tego czasu cała Polska żyje tym, jak radzą sobie maluchy i ich rodzice. Wydarzenie niebywałe, o którym nie sposób nie mówić. Dzieci urodziły się w siódmym miesiącu ciąży ważyły około 1 kg. Dlatego też niezbędne było to, aby zostały przez jakiś czas w szpitalu. Dziś na szczęście wszystkie są już w domu. Ich mama, Klaudia Marzec, może cieszyć się z tego, że rodzina jest w komplecie. Na dowód tego, regularnie dodaje do sieci zdjęcia sześcioraczków. W końcu Polacy są ciekawi, jak rozwija się ta urocza gromadka!

Trudne początki

Nie od razu cała rodzina była w komplecie. Klaudia Marzec wprawdzie cieszyła się, że piątka jej dzieci jest już w domu, ale do momentu, gdy nie było z nimi ostatniego maluszka, nie czuła się spokojna. Na szczęście już od kilku tygodni rodzeństwo jest razem! Jednak rodzina Marzec to nie tylko urocze sześcioraczki, ale także 2,5-letni Oliwierek, który bardzo dobrze zareagował na młodsze rodzeństwo.

Rodzice obawiali się jego reakcji, ale sprawdził się w roli starszego braciszka

Oli zareagował na młodsze siostry z zaskakująca czułością. Mam nadzieję że podobnie będzie kiedy dołączy reszta rodzeństwa

Niebywałe emocje!

Nie można ukrywać, że wychowanie szóstki rodzeństwa będzie ogromnym wyzwaniem dla rodziców. Nie tylko chodzi o to, że takie narodziny są nietypowe i zdarzają się raz na 4,7 mld ciąż na świecie. Przede wszystkim chodzi o trud, jaki rodzice będą musieli włożyć w to, aby wychować swoje maluszki. Gdy rodzeństwo pojawiło się już w domu, mama dodała wzruszający wpis.

Nasza Szóstka ❤️ Po 113 ciężkich dniach w szpitalu w końcu jesteśmy w komplecie w domu. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym czasie trzymali za nas kciuki i nas wspierali ?

Zdjęcia sześcioraczków i wczorajsze sportowe emocje

Wczoraj odbył się ważny dla Polski mecz, co oznacza, że maluszki także nie mogły go przegapić ?? Rodzice ułożyli sześcioraczki na dywanie imitującym piłkarską murawę i dodali komentarz odnośnie meczu. Nie sposób przeoczyć także ubrań z imionami!

Kto dzisiaj kibicuje?

Nie dziwimy się wcale, że Polsce tak dobrze wczoraj poszło. Tacy kibice to dopiero skarb!

Może Cię zainteresować