×

Wakacyjne zdjęcie sześcioraczków z Tylmanowej. Rosną jak na drożdżach!

Wakacyjne zdjęcie sześcioraczków z Tylmanowej robi furorę w sieci. Dzieciaczki odpoczywają ze swoimi rodzicami nad morzem. Widać, jak się zmieniły!

To już dwulatki

O narodzinach tej szóstki dzieci słyszał chyba każdy, mocno trzymając kciuki, by każde z nich było zdrowe. 20 maja 2019 roku na świat przyszyli Zosia, Tymon, Nela, Kaja i Malwina. Przy czym ostatnia dziewczynka sprawiła wszystkim ogromną niespodziankę. Ani mama, ani lekarze, którzy monitorowali ciążę pani Klaudii, nie wiedzieli o jej istnieniu.

Dzieci urodziły się ważąc od 800 do 1300 g. Najmniejsze, ale za to najsilniejsze okazały się Nela i Kaja, które jako pierwsze wyszły ze szpitala. Reszta rodzeństwa dołączyła do nich nieco później, gdy już doszła do siebie w szpitalnych inkubatorach. W domu na wszystkich czekał ich tata i starszy brat (wtedy miał 2,5 roku).

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @szescioraczkipl

Dzisiaj po tamtych kruchych niemowlakach nie ma już śladu. W tym roku sześcioraczki z Tylmanowej skończyły 2 lata. Zdjęcia całej gromadki robią furorę w sieci. W tym momencie na Instagramie obserwuje ich ponad 164 tys. osób!

Rodzicie podczas rozmowy w Dzień Dobry TVN przyznali, że wychowanie takiej gromady to nieustanna praca. Zwłaszcza, że Kaja, Nela, Zosia, Malwina, Filip i Tymon są wcześniakami (urodziły się w 29. tygodniu ciąży przez cesarskie cięcie). Młode małżeństwo zapewniło, że korzystając z pomocy bliskich radzi sobie z wychowaniem dzieci – mimo, że nie rozwijają się w równym tempie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @szescioraczkipl

Wakacyjne zdjęcie sześcioraczków z Tylmanowej

Ostatnio rodzice ze swoją liczną gromadką wybrali się na wakacje. Maluchy w najlepsze odpoczywają nad morzem. Internauci są rozczuleni tym widokiem, a jednocześnie z uznaniem komentują kolejne zdjęcie sześcioraczków. Jedna z internautek zastanawiała się też, jak rodzice dają radę upilnować taką gromadkę. Stwierdziła, że ona sama ma bliźniaki i ledwo ogarnia sytuację na plaży.

👏👏👏 ogarnąć 7 dzieci na – plaży SZACUN

Widziałam Was dziś 😍, ja mam dwoje i momentami nie ogarniam. Szacun 🥰

Ale te dzieciaczki wyrosły 🤩

Kiedy oni tak wyrośli🙉 to już poważne towarzystwo ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Wy też nie możecie uwierzyć w to, że tak szybko urosły?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @szescioraczkipl

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl, www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij