×

Dziś to jedna z najsławniejszych polskich gwiazd. Czy poznajesz kto to?

Wiele gwiazd nie lubi chwalić się fotografiami z przeszłości, jednak w dobie social mediów można zauważyć, że coraz częściej dziennikarze czy aktorzy, decydują się na taki krok i publikują zdjęcia sprzed paru lub parunastu lat. Niedawno pisaliśmy o zdjęciu powstałym w 1996 roku, które na swoim Instagramie umieścił znany muzyk. Pewna polska dziennikarka, również postanowiła pójść w jego ślady!

Zdjęcie powstało w 1992 roku, kiedy to dziennikarka chodziła jeszcze do liceum. Szeroki uśmiech, jasne brwi i długie, gęste włosy. Czy już wiesz kto to?

Jeśli jeszcze nie wiesz kim jest ta urocza dziewczyna z fotografii, to spieszę z odpowiedzią – to Magda Mołek, jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Od wielu lat związane jest ze stacją TVN, w której występuje jako prowadząca programu „Dzień Dobry TVN”.

Fotografia, którą umieściła prezenterka telewizyjna jest zdjęciem z legitymacji II Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy. Dziennikarka ukończyła szkołę w 1995 roku, a następnie rozpoczęła studia na Uniwersytecie Wrocławskim.

Dziennikarka pod swoim postem zebrała wiele komentarzy od fanów:

Nadal ten sam piękny uśmiech i klasa

Jak młodsza siostra Kylie Minogue!

Inni zwrócili uwagę na piękne pismo dziennikarki:

I ten podpis! Kaligrafia w czystym wydaniu!

Wśród komentarzy można zauważyć zachwyt fanów nad opublikowaniem daty urodzenia prezenterki:

Nie ukrywasz swojego wieku (…) Brawo Magda!

Przynajmniej Pani Magda nie musi przerabiać daty urodzenia na dokumentach jak jedna Pani celebrytka z TVN. Pani Magdo zawsze Panią bardzo lubiłam i chętnie oglądam Pani programy….

Trzeba przyznać, że Magda Mołek była śliczną dziewczyną, a teraz jest piękną kobietą!

A Ty co myślisz o zdjęciu dziennikarki? Udało Ci się ją rozpoznać?

Polecane

Może Cię zainteresować