×

Magda Mołek ma trzecie dziecko? Takie słowa padły z ust prezenterki w programie na żywo

Magda Mołek znana jest z tego, że niewiele osób zna jej życie prywatne. Dość mocno go strzeże i robi wszystko, aby nie przeciekło nic do mediów. Naszym zdaniem to strzał w dziesiątkę. Dlatego tym bardziej zaskoczył fakt, że Magda Mołek ma trzecie dziecko i sama o tym poinformowała fanów!

Gwiazda TVN ma już dwóch synów, ale nikt nie spodziewał się nawet, że zostanie kolejny raz mamą

Jak ta informacja trafiła do opinii publicznej? Sama prezenterka podzieliła się radosną nowiną w czasie trwania porannego programu „Dzień Dobry TVN”. W studio jako gość pojawił się Szymon Hołownia, który dzielił się doświadczeniem związanym z pomocą charytatywną w Afryce.

Magda Mołek ma trzecie dziecko
Instagram

Magda Mołek w tym momencie wyznała, że także stara się pomagać innym. Po chwili powiedziała, że… adoptowała dziewczynkę!

Adoptowałam córkę. Mam teraz dwóch synów i córkę. Każdemu polecam ten rodzaj pomocy

Oczywiście Internet zawrzał, bo wszyscy momentalnie zaczęli zastanawiać się nad tym, czy przypadkiem nie chodzi o adopcję na odległość, co równa się temu, że wspiera się finansowo co miesiąc, a pieniądze te w przyszłości mają pomóc dziecku w edukacji i rozwoju.

Magda Mołek
Instagram

Nie wiemy, czy faktycznie taki sposób adopcji wybrała prezenterka. Niemniej jednak Magda Mołek ma trzecie dziecko, a my jej serdecznie i z całego serca gratulujemy!

Może Cię zainteresować

zamknij