×

Marcin Prokop nie chwali się rodziną. Niewiele osób wie, że ma tak piękną i zdolną żonę

Marcina Prokopa chyba zna każdy. Telewidzowie kojarzą go przede wszystkim z udanych duetów z Dorotą Wellman i Szymonem Hołownią. Prezenter mocno zaznaczył swoją pozycję w świecie naszego polskiego showbiznesu, co widać na licznych imprezach branżowych, gdzie często pracuje jako konferansjer.

Wiele osób darzy go sympatią i szanuje za to, że nie chwali się swoim życiem prywatnym i tak naprawdę nieliczni tylko wiedzą czy Marcin ma żonę, czy wiedzie życie szczęśliwego singla

My musimy rozwiać wszelkie wątpliwości i z wielkim smutkiem przyznać (do Marcina wzdychają także nasze redakcyjne koleżanki), że dziennikarz jest w szczęśliwym związku małżeńskim od 2011 roku. Kto by pomyślał, prawda?!

Szczerze mówiąc my też byliśmy zszokowani, ale to kolejny dowód na to, że jeśli czegoś się bardzo chce ustrzec, to można to zrobić. Marcinowi nie zależy na okładkach z rodziną, dlatego wie, jak dbać o tę część swojego życia

W Internecie jednak nic nie ginie i można znaleźć wszystko. Żoną Marcina Prokopa jest Maria Prażuch-Prokop, która nie udziela się publicznie i bardzo rzadko pojawia się na branżowych imprezach. Woli życie w spokoju ze sobą i otaczającym ją światem, czym dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie. Obserwuje ją ponad 7000 osób, a z jej profilu można domniemać, że większość to osoby zainteresowane yogą. Dlaczego?

Żona popularnego dziennikarza jest nauczycielką yogi i od kilku lat jest z nią mocno związana

Maria z chęcią przekazuje na Instagramie wiedzę, ale i dzieli się swoją pozytywną energią

Mimo że nieliczni tylko wiedzieli, że Marcin ma żonę, on kilka razy w wywiadach przemycił tę informację. Napomknął także o tym, że mają córkę, która dziś ma już 13 lat!

Zazdrościmy tak pozytywnej energii!

Czy Waszym zdaniem Marcin Prokop dobrze robi, że chroni swoją rodzinę i prywatność? Nam ta postawa bardzo się podoba!

Może Cię zainteresować

zamknij