×

6 znanych osób, które popierają strajk nauczycieli. „Całym sercem jestem z protestującymi”

Strajk nauczyciel dotknął bezpośrednio lub pośrednio każdego nas. W naszym kraju nie tylko osoby anonimowe zajęły stanowisko w tej sprawie. Zdanie w tym temacie wyrazili także celebryci, dla których oczywistym jest to, aby nie stać z założonymi rękoma.

Kto poparł strajk? Kogo poruszyły sytuacja nauczycieli?

Wśród osób, które są murem za pedagogami jest: Agata Młynarska, Katarzyna Herman, Magda Mołek, Dawid Podsiadło, Andrzej Chyra, Anja Rubik i wielu innych.

Anja Rubik

Z całego serca wspieram strajk nauczycieli! Jestem dumna z mojej siostry, która jest nauczycielką i wszystkich innych nauczycieli którzy również 8ego kwietnia zjednoczą się i zawalczą o swoją godność! Nauczycielki/Nauczyciele są odpowiedzialni za przyszłe pokolenia Naszego kraju, za kształcenie , wychowanie, bezpieczeństwo! To wstyd, że osoby tak ważne, z tak wielką odpowiedzialnością ledwo wiążą koniec z końcem! Każdy Rodzic, dla którego przyszłość swojego dziecka jest ważna powinien wesprzeć ten strajk! Owszem, będzie to chwilowe utrudnienie ale nie ma innego wyjścia! Nauczyciel/ Nauczycielka , który jest sfrustrowany gdyż nie stać go/ją na zapłacenie podstawowych rachunków nie mówiąc o innych ważnych elementach życia – nie będzie w stanie być dobrym pedagogiem.Jestem o tym przekonana! Wspierajmy NAUCZYCIELI!

Agata Młynarska

Całym sercem jestem za protestującymi nauczycielami. Za godną płacą i prestiżem zawodu! Potrzebna jest zmiana! Make the change!

Magdalena Mołek

Popieram nauczycieli, bo przyglądam się temu zawodowi jako mama drugoklasisty i jako osoba, która w najbliższej rodzinie ich ma. Bo widzę ile trzeba mieć miłości, pasji i cierpliwości, by nim być. Bo wiem, jaki wpływ miała na moje wybory moja nauczycielka z podstawówki, pani Jadwiga Kołodziejczyk, której mądrości i dalekowzroczności zawdzięczam swój rozwój. Bo to, kim będą nasze dzieci zależy też od nich. W końcu też dlatego, że godność to jedna z najświętszych dla mnie wartości. A Oni, Nauczyciele, tak jak my wszyscy, pragną godnego życia

Dawid Podsiadło

To dzięki ludziom, których spotkałem w szkole w dużej mierze zawdzięczam swoją życiową drogę i jej kształt. Jak ktoś mnie dobrze zna to wie, że dla mnie nauczyciel od zawsze był superbohaterem. Dlatego, gdy pytają mnie czy wspieram nauczycieli, to odpowiadam – całym sercem

Czy dołączacie do strajku?

Może Cię zainteresować

zamknij