×

Magda Mołek urodziła! Za pomocą Instagram’a ujawniła płeć i imię dziecka

Magda Mołek nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym i bardzo go strzeże. A swój błogosławiony stan utrzymywała w tajemnicy tak długo, jak tylko się dało. Jednak tą radosną nowiną podzieliła się z fanami już po kilku dniach.

Urodziła!

Magda wczoraj na swoim Instagramie pokazała zdjęcie rączki noworodka i pochwaliła się, że jej drugie dziecko w końcu pojawiło się na świecie. To chłopiec. Maluszek jest drugim dzieckiem dziennikarki i jej męża, Macieja. Otrzymał piękne imię – Stefan.

Już jakiś czas temu powitaliśmy na świecie nasz drugi Cud, synka Stefana ❤️Dziś przekazuję Wam tę wspaniałą wiadomość, dziękując jednocześnie za wszystkie Wasze dotychczasowe komentarze, pełne dobroci i sympatii ?? Pięknego weekendu ☀️

Najpierw fani

To kolejny raz, kiedy Magda o znaczących zmianach w jej życiu dzieli się od razu z fanami, bez żadnych pośredników. Wybierając do tego swoje konto społecznościowe na Instagramie. Wcześniej w taki sam sposób poinformowała o ciąży.

Chciałam, żebyście dowiedzieli się ode mnie ❤️?❤️ Nie dzielę się zbyt często swoim prywatnym światem, bo w tym całym codziennym szaleństwie potrzebuję mieć coś tylko dla siebie… Ale nie zamierzam ukrywać się przed Wami ze swoim szczęściem, nawet gdybym chciała, byłoby to już niemożliwe ??⭐️

Polecane

Może Cię zainteresować