×

Chłopak przeglądał zdjęcia swojej narzeczonej sprzed 10 lat. Na jednym z nich rozpoznał tę osobę

Znam osoby, które nie wierzą w przeznaczenie, jednak dowiadując się o takich historiach jak ta, trudno jest nie uznać, że los chciał dla nas inaczej!

Świeżo zaręczona para szukała swoich zdjęć z dzieciństwa, kiedy nagle dostrzegli coś niezwykłego

Okazało się, że przyszły pan młody zobaczył na starej fotografii wybranki… samego siebie! Zdjęcie przedstawia grupkę dzieci siedzących na brzegu morza w Czarnogórze. Po lewej stronie, na dmuchanym materacu, znajduje się (jeszcze) nieznany dziewczynie, chłopak.

Verona Koliqi pochodzi z Kosowa, gdy przeglądała swoje zdjęcia wykonane ponad 10 lat temu, jej narzeczony Mirand Buzaku, był prawie pewny, że to właśnie on znajduje się na drugim planie fotografii. Dziewczyna nie mogła w to uwierzyć, przecież to oznaczałoby, że los już dawno chciał ich połączyć! Para postanowiła dopytać się swoich rodzin na temat wakacyjnych wyjazdów. Przypuszczenia Mirand’a szybko się potwierdziły! Strój, materac, a także miejsce i czas jego wczasów się zgadzał!

Pomimo tego, że prawie 10 lat temu przebywali tak blisko siebie, para poznała się dopiero na wakacjach w 2016 roku. Gdy rok później Mirand oświadczył się Veronie, a dziewczyna podzieliła się zdjęciem z dzieciństwa, wszyscy uznali, że to musiało być przeznaczenie.

Życie nigdy nie przestanie nas zaskakiwać!

Może Cię zainteresować