×

Znaleziono ciała narzeczonych z Przeworska. Pracowali przy testach medycznych

Sprawdził się najgorszy z możliwych scenariuszy – znaleziono ciała narzeczonych z Przeworska. Do wstrząsającego odkrycia doszło blisko tydzień po tym, jak urwał się kontakt z Wiktorią i Kamilem, którzy wyjechali do pracy do Holandii. Co było przyczyną śmierci zakochanych? Z ustaleń rodziny wynika, iż „przed kimś uciekali”.

Zaginięcie pary z Przeworska

20-letnia Wiktoria i 21-letni Konrad byli narzeczonymi z Przeworska. Oboje tworzyli zgraną parę. Razem wyjechali do pracy do Lelystad w Holandii, aby zarobić na wspólne życie. Na miejscu byli zatrudnieni przez agencję, która zaoferowała narzeczonym pracę przy testach medycznych. Nic nie zwiastowało tragedii, która wkrótce miała się wydarzyć.

Ostatni kontakt z zaginionymi miał miejsce w poniedziałek 31.01.2022 roku. Od tamtej pory zarówno Wiktoria, jak i Konrad nie kontaktowali się z bliski. Wiadomo też, że para nie wróciła do wynajmowanego mieszkania. Wkrótce rodziny narzeczonych zgłosiły sprawę ich zaginięcia na policję w Przeworsku.

Poszukiwania narzeczonych z Przeworska

W sobotę, 5 lutego, w mediach społecznościowych na profilu „Zaginieni przed lat” umieszczono szczegółowe informacje dotyczące zaginionej pary.

ZAGINĘLI 21-letnia WIKTORIA oraz 21-letni KONRAD. Wiktoria pochodzi z miejscowości Siennów w powiecie przeworskim, natomiast Konrad – z Przeworska w gmina Przeworsk, w woj. podkarpackim. Para wyjechała w celach zarobkowych do Holandii, oboje podjęli pracę przy testach medycznych w Lelystad, przez agencję (…).

Ostatni kontakt z zaginionymi był w poniedziałek (31.01.2022). Od tej pory nie powrócili do wynajmowanego mieszkania, ani nie skontaktowali się z bliskimi. Z ustaleń rodziny wynika, iż przed kimś uciekali. Niestety na chwilę obecną nie udało się ustalić przed kim. Wszystkie dokumenty, telefony oraz rzeczy osobiste zostały w domu w którym mieszkali – Teding van Berkhoutstraat. Wiadomo że pani, u której wynajmowali pokój, na drugi dzień zaczęła pakować ich rzeczy w kartony

We wpisie podano także krótki rysopis zaginionych i opublikowano zdjęcia pary.

Znaleziono ciała narzeczonych z Przeworska

6 lutego 2022 roku wieczorem Justyna Urban, rzecznik prasowy policji w Przeworsku w rozmowie z „Super Expressem”, potwierdziła tragiczne doniesienia.

Na chwilę obecną nie mogę powiedzieć nic więcej oprócz tego, że otrzymaliśmy informację o tym, że znaleziono ciała poszukiwanych

Polska policja we współpracy z holenderską policją będzie wyjaśniać przyczyny zgonu młodej pary.

Źródła: www.se.pl, www.rmf24.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), www.facebook.com

Może Cię zainteresować

zamknij