×

Zdjęcie księżnej Diany z dzieciństwa robi furorę. „Wygląda jak Charlotte”

Zdjęcie księżnej Diany z dzieciństwa zrobiło furorę w sieci i bardzo rozczuliło internautów. Na fotografii widzimy, jak pięcioletnia wówczas księżna pozuje w zabawkowym samochodziku. Komentujący zwrócili uwagę, że księżniczka Charlotte jest łudząco podobna do babci.

Zdjęcie księżnej Diany z dzieciństwa

Księżna Diana zginęła w tragicznych okolicznościach już 25 lat temu, ale Brytyjczycy nigdy nie zapomnieli o „królowie ludzkich serc”. Po wielu latach wciąż wspominają ją z sentymentem.

W sieci jest mnóstwo zdjęć pięknej księżnej i wydawać by się mogło, że opublikowano już wszystkie. Jednak ostatnio Charles Spencer, brat księżnej Diany, zaskoczył internautów, pokazując wyjątkową fotografię z rodzinnego albumu.

Zdjęcie wykonano w 1966 roku. Przedstawia ono prawdziwie sielankową scenę: wszyscy się uśmiechają i wydają się być szczęśliwi i rozbawieni. Na fotografii widzimy wicehrabię i wicehrabinę Althrop, a także pięcioletnią wówczas Dianę, Charlesa, Sarah i Jane. Mała Diana siedzi w samochodziku, na który jej brat wysypuje piasek.

Uderzające podobieństwo?

Fani rodziny królewskiej zauważyli, że Diana już jako mała, pięcioletnia dziewczynka, była naprawdę śliczna. Ale uwagę komentujących przykuło coś jeszcze… Zdaniem wielu internautów, mała Charlotte, córka księcia Williama i księżnej Kate, do złudzenia przypomina księżną Dianę! W komentarzach czytamy:

Pięcioletnia Diana wygląda jak Charlotte

Uśmiech księżniczki Diany, wygląda jak u Charlotte

Mała Charlotte Elisabeth Diana ma siedem lat i jest czwarta w kolejce do objęcia tronu.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij