×

Pierwsze zdjęcie Kate tuż po plotkach o romansie Williama. Nie było jej w mediach dłuższy czas

Wczoraj pisaliśmy o tym, że w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama nie układa się najlepiej. Powodem ma być romans następny tronu z byłą już przyjaciółką żony, Rose Hanbury. Byłą ponieważ księżna nie tylko zerwała z nią kontakt, ale także nakazała księciu, aby ten wykluczył ją wraz z mężem ze swojego życia towarzyskiego mimo tego, że uchodzą za osoby wpływowe i z silną pozycją w kręgu brytyjskich elit. I choć królewski dwór aż huczy od plotek o rzekomym romansie Williama z Rose, a informacje na ten temat obiegły już media z całego świata, wszystko wskazuje na to, że Kate… ma się całkiem dobrze!

Uśmiech nie schodził z twarzy księżnej Kate

I choć doniesienia na temat rzekomego romansu księcia Williama pojawiły się już chwilę temu, od tamtego momentu na próżno było szukać w sieci nowych zdjęć Kate. Aż do teraz…

Księżna Kate w obliczu wielu plotek wydaje się być jednak bardzo uśmiechnięta

Urocze zdjęcie zostało zrobione w siedzibie skautów znajdującej się na przedmieściach Londynu, gdzie księżna spędziła czas z zuchami. Weszła nawet do szałasu, aby sprawdzić, czy schronienie nie przepuszcza wody. Uwagę internautów zwrócił oczywiście fakt, że na zdjęciach nie widać księcia Williama, co mogłoby świadczyć o powadze sytuacji zaistniałej w rodzinie królewskiej.

Czyżby księżna robiła wszystko, aby zapomnieć o kryzysie w związku? Bez względu na to, jaka jest odpowiedź na to pytanie, liczymy na to, że kryzys jak najszybciej zostanie zażegnany.

Może Cię zainteresować