×

Jasnowidz zdradził, co latem czeka Polaków. „Trzeba się ku temu przygotować”

Krzysztof Jackowski przyznał, że roku 2022 nie będzie można porównać do żadnego innego. Jasnowidz zdradził, co latem czeka Polaków i niestety nie ma dla nas dobrych wieści. Jeśli wierzyć Jackowskiemu, „będzie panowało straszne napięcie”.

Jasnowidz zdradził, co latem czeka Polaków

Krzysztof Jackowski dał się poznać Polakom jako osoba przepowiadająca przyszłość. Swoimi wizjami dzieli się m.in. na YouTube, gdzie zgromadził szerokie grono (blisko 250 tys.) subskrybentów. W lutym na kanale jasnowidza z Człuchowa pojawił się materiał, z którego dowiadujemy się, co latem czeka Polaków. Słowa Jackowskiego dają wyraźnie do zrozumienia, że nie będziemy mogli spać spokojnie.

Jeszcze w tym roku czekają nas bardzo głębokie kryzysy. Będą braki w wielu rzeczach, ja to mówiłem państwu, ja to czuję, to będzie ewidentny niedobór wielu rzeczy. To się może zacząć latem. Będą rozdawane jakieś rzeczy ludziom, będą jakieś samochody przyjeżdżać, to będzie akcja rządu

– mówił Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz zdradza, że nadchodząca sytuacja może mieć związek z wydarzeniami na świecie. W swojej wizji dostrzegł raptowne zamykanie granic. Nie zdradził, jakie państwa miał tutaj na myśli – być może sam nie znał odpowiedzi na to pytanie.

W przepowiedni Jackowskiego przewijały się także obrazy dotyczące m.in. Mateusza Morawieckiego.

To bardzo dziwne. Wtedy, jak będzie to rozdawanie czegoś na ulicach, białe coś w ręku, w tej wizji kojarzy mi się Morawiecki. On stoi gdzieś, jest lato, on stoi gdzieś na ulicy jakiejś i mówi o jakimś rozdawaniu. Będzie straszne napięcie, ale się nic nie będzie działo. A napięcie będzie takie, jakby się coś niesamowitego działo… On coś białego trzyma w ręku, mówi o czymś białym, jakby płócienne coś? Ja nie rozumiem, co to jest, ale mówię wam, co przychodzi do mnie.

jasnowidz zdradził co wydarzy się latem
YouTube

„Będzie budowane napięcie nieadekwatne do sytuacji”

Według jasnowidza przez cały ten czas budowane ma być napięcie, choć nie będzie wiadomo, co tak naprawdę może się w każdej chwili wydarzyć. Część Polaków ma być sceptycznie nastawiona w stosunku do „wielkiej niewiadomej”, w związku z czym będą przekonywać innych do „swojej prawdy”.

Będzie budowane napięcie nieadekwatne do sytuacji. Będzie spowodowane tym, że zaczną nam mówić, że coś za chwilę może się wielkiego wydarzyć. Trzeba się ku temu przygotować, dziwne. […] To tak, jakbyśmy przygotowywali się do czegoś, co może się wydarzyć, będziemy ostrzegani przed tym. Na przykład trzeba w szpitalach stworzyć dużo miejsca wolnego na ewentualność. […] Będą przy tym ludzie też w innych miejscach, którzy będą mówić całkiem coś innego ludziom. Takie wiece będą, tacy ludzie, którzy będą coś odwrotnego mówili. Będzie rząd lub rządy mówić, że ci ludzie to są skrajni, że oni wręcz dokonują przestępstwa.

W dalszej części materiału jasnowidz nie wyklucza, że takie wydarzenia mogą mieć miejsce również w innych krajach.

Wygląda to tak, jakbyśmy byli straszeni słowami, o czymś, co może być zagrożeniem poważnym, coś tam będą rozdawać, albo niektórym ludziom, ale to będą słowa. Za tymi słowami nic nie idzie naprawdę

– dodaje Krzysztof Jackowski.

Nagranie z tą przepowiednią Jackowskiego publikujemy poniżej. Wierzycie w jego słowa?

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: www.youtube.com

Może Cię zainteresować

zamknij